bugün

yakın zamanda yine islamı provakasyonu pisliği savaş kan islamdan olmayanlar ölsüncü fikierleri bide bebeklere mama götürüyoruz sloganıyla gerçekleştiren akp gemiciği. valla bence bu sefer israil bunları geri postalayınca bi dayakta türkiyede halktan yiyecekler.
yine aynı şeyler olursa eğer buradan bir taş fırlatacam israil'e (bazıları gibi hiç bir şey yapmamaktan iyidir!) sonra da özür dilerim olur biter hacı!
yine israilin sikip türkiye nin eline vereceği geminin seferi olacaktır meraklanmaya gerek yok.

he yine arap dünyasında "akp" hülümeti şakşaklanırken. başta amerika ve avrupada türkiyeye karşı zati mahvolan imajı iyice kaşları dahada çatılacaktır.
birincisiyle aynı şekilde sonlanmasını umduğumuz yeni provakasyon diyeceğim ama sanmıyorum. dinci dediğin bile akıllanabiliyor bazen. bir daha kalkışamazlar böyle şeylere.
Geberincede tayyipten bişey beklemeyin tek far bu sefer cumhurbaşkanı olarak kınar.
mavi marmaradaki mücahidelerden biri olan av. Gülten sönmez gelmişti sivasa konferans için, o ara sormuştum şöyle bir cevap verdi:

-aslında ikinci yolculuk kudüs için planlanmıştı, hem denizden hem karadan birer filo gidecekti ama tam o sırada suriyede bildiğiniz karışıklık çıktı.

Eğer olursa ben de gitmek için başvururum. Rabbimin yolunda cihad ederken şehid olmak var işin ucunda. Koşarak değil uçarak giderim.
tayyip erdoğanın cumhurbaşkanı olduktan sonra güçlü bir siyasi malzeme çıkaracağı hadisedir.
umarım ölüm yaşanmaz, kan dökülmez.
sayin cumhurbaskanımizin ve bütün akp millet vekillerinin birlikte çikması gereken sefer.
gene bir operasyonla son bulacak olaydır . Adamlar ' Gelmeyin olum sikicez bak .' diyor halen daha insanları ölüme atın . Garip .
insanlık için ölümü göze alarak gidilen bir seferdir. Cesareti ve insani duyguları yüksek mertebelere ulaşmış hayranlık uyandıran elleri öpülesi insanların çağ ötesi davranışıdır.
( aslında koyucan o geminin gizli bi odasına bi tabur bordo bereli, israil operasyonunda çıkaracan dışarıya tüm israilli askerlerin suratı götüme dönecek ingiliz sunucunun türkler akdenizde savaş gemileriyle geliyor deyince korkudan dili dolaşan israil sözcüsü gibi )
israil gemiyi vuracagini belirtiyor. ilkinde de belirtmişti. Savunmasız insanları ölüme yollamak ancak siyaset işidir.