bugün

gerçekten Boşa ve şansa yaşıyoruz bu hayatta...

istanbul Arnavutköy’de 2 arkadaş motorsiklet üzerinde video çekerek ilerliyordu. O sırada tanımadıkları Berkant Keskin adlı bir başka motorcu yanlarına tehlikeli bir şekilde yaklaşıp düşmelerine neden oldu. 2 arkadaş hayatını kaybetti.

2 genci öldüren katil Berkant Keskin ifadesinde, “Ben biraz şımarığım, şaka yapıyordum” dedi.

https://twitter.com/odatv...VwIEHCmT1UrPqYLA&s=19
neyse ki muzip hakimlerimiz var da şakacıktan müebbet veriyorlar.
Geçen gün bir kamyonet beni sıkıştırdı. Bariyerler ekmek gibi doğrayacaktı az kalsın. Yani ölümün soğukluğunu nasıl hissettim anlatamam.

Motorla şaka olmaz.
Olursa da sonucu hafif olmaz maalesef.
bana danışmanlarına emir erlerim diyen kenan sofuoğlu'nu hatırlatmış motorcudur. ya bu motorcular cidden fazla olmaya başladı. ülkede zibilyon tane trafik magandası varken bir de bu kendilerini milli motorcu sanan ve ghost rider triplerine giren motorcu tayfası çıktı. bu empati yoksunu beyinsizler yüzünden kaldırımda yürüyemez oldum. ulan deve oğlu develer, kaldırım yayaların yürümesi içindir. gerçi bizim halk kaldırımda yürümeyi bile beceremiyor. onlarla uğraşırken bir de motorcuların ani bir şekilde yanımızdan geçip gitmesiyle uğraşıyoruz. ulan ben anksiyete hastası adamım. orada kalp krizi falan geçirsem hep bu angutların suçu olacak.

bir de şımarıklık demiş. sana temiz bir dayak çeksek o şımarıklıktan eser kalmazmış gibi geliyor bana. ya bizim toplum çocuklarını ya aşırı şımartır ya da aşırı korkutur, baskılar. hiçbir şeyde dengemiz yok toplum olarak. kesin bu lavuğu da ailesi oğluşum her şey sana feda olsun diye diye şımartmıştır. istediği her boku yapmıştır. sonra da iki cana mal oldu cehalet işte. kuantum dolanıklığı ve kelebek etkisi iyice kendini gösteriyor bence bu durumlarda. en ufak titreşim yok olmuyor, en olmadık yerlerde patlama misali ortaya çıkıyor.
demek ki ciddi olsa 10-15 kişiyi öldürecekmiş dedirtmiştir. sırf şu laubalilikten çift müebbet alması lazım ama burası türkiye. yeni türkiye.. tecavüzcüleri hırsızları katilleri dolandırıcıları "adli kontrol şartı" ile serbest bırakıyorlar hemen. soyulan soyulduğu ile ölen öldüğü ile kalıyor.