bugün

toplumumuzda sıkça rastlanır bu tür insancıklara..ne okuması vardır ne yazması..e doğal olarakta iki kelimeyi bir araya getiremez..e neden okumaz bu insanlar neden cahil gelip cahil gitmektedirler..az biraz çabalasan uğraşsan, didinsen olacak gibidir ama nafile..
ilk emir oku imiş..ne diye uymuyorsun a dangalak..
aynı şekilde sözlükte de vardır bu tür insancık ve yazarcıklar..bunlar okumayıda yazmayıda bilmektedir ama iki kelimeyi bir araya getiremezler..işleri güçleri entry sayım artsın en iyi başlığı ben açayım, popüler olayım, tanınayım, kıl tüy..tanınmak popüler olmak için televizyona çıkman yeterlidir fazla bir şeyde yapmana gerek..çık sen yeterli..
o yüzden fazla bir şey istemiyorum..birazcık okuyun, öğrenin..
(bkz: bir kelimelik veri hafızası olmayan işlemciler)
Türkiyede kendini aydın zanneden bazı zavallılar.
bir lisan bir insan felsefesinden hareketle..

- I, yani ben; you, yani seni; loving seviyorum seviyorum..
+ sorry, ı dont understand anything * . bye.

kıssadan hisse: iki kelimeyi bir araya getiremeyen insancıklar kendini doğru ifade edemez. kullandığımız dili güzel öğrenelim, öğrendiğimiz dili güzel kullanalım.
kekemeler.
(bkz: kekemelik)
aşık olunan kişi ile konuşulurken de görülen hadisedir. ne kadar okumuş olsada, o an 2 kelimeyi bir araya getirip de bir cümle oluşturamaz bu şahıs.
millet vekillerinin %70'inin oluşturduğu grup.
genelde umut bağladığımız, bu ülkeyi yönetmesi için seçtiğimiz insanlar olmaları şaşırtıcıdır.
sunucuların çoğudur. sunucucuklardır.
çok miktarda alkol almış insandır. kafasından geçenler ile ağzından çıkan kelimelerin alakası yoktur. zaten kafasından geçen kelimelerden de haberi yoktur bu kişinin.
sözlükte yazar statüsüne erişemeyeceğini düşündüğüm insan...
(bkz: bir hakaret olarak insancık)
'gemicik'le gezer bunlar . (bkz: gemicik insancık maymuncuk üçlüsü)*
kelimeler adamlara uzaksa adamlar napsın?