bugün

güzel kızlar şu bölümü seçmeyin lan. az çalışıp başka bölümlere gidin. bizden geçti de bari alt nesil avutsun kendini.
okumayın allasen okumayın, türkiyenin en eğitimli işssizlerini yetiştiren fakültedir efenim, i. ö isen dünyanın harcını yatrırsınız bir ** a yaramaz, ne yaae işletmemi ? kimi işletcen gız deyip geçerler .ne olacağım ben sorusunun cevabını asla bulamazsınız -abi bizim fakültenin tek artısı her yerde iş kapımız var derler. kanmayın yada kanın max hazırlık dahil 5 yıl oyalayın kendınızı , askerliği kısa dönem yaparsınız belki burada bır şey yaratabilir size . ha okul bitti ne mi oldu önce banka sınavları , sonra abi yok bankacılık zor işler , ben kravat takamamlar , yok çalışma saati genişler yok torpiller, akademisyen olmak için geceli gündüzlü çalşırsın , millet sevgilisiyle fink atarken sen gerizekalı gibi hala ales çözersin üds ,kpds kasar kelime ezberlersiniz yatr kalkar rüyanızı dahi ingilizce görmeye başlarsınız, 5 saat uyku sizin için artık yeterli olacaktır vitamin takviyesiyle ayakta durmaya çalışırısnız, milyonlarca mutsuz (işsiz) iibf mezunlarını görüp dua edip yeniden mezun olunca n'olacağım ben deyip arayışa devam edersnizi. özel sektöre yönelir sonrasında canınızı çıkarırlar( o da iş bulayımda çıkarsınlar var lan dersiniz , hor görülürsünüz bol bol( iyi bir üniden mezun değilseniz , anadolu üniversiteleri mi ASLA ,hiçsiniz )
ne mi olur kpss kursu evet kendinizi burada bulmanız an meselesidir. en iyis, bir yılımı daha heba edeyim en azından 657 memur olayım dersniniz.

diyeceğim odur ki eğer herhangibir üniversiteyse okumayın bu bölümü , iyi bir üniversiteyse ve iibf si iyiyse o zaman bir kaç defa daha düşünün.

artıları ise burada okuyan güzel , saçları boyalı , tırnakları ojeli , saçları bakımlı hanım gızlarmızı görmek mümkündür, erkekleri de bakımlı olabilir , nitekim seçkin* bir üniversite de değilseniz en birkaç ders(muhasebe, finansal yönetim , tvs) dersleri dışında pek zorlanmazsınız. çalışmayan öğrenci her yerde belli eder kendini ,(güzel /yakışıklı ve zeki baylar bayanlar bu meclisin dışındadır)
iibf li değilim ama iibf Meslek kazandırmadığı için Sığır gibi yaşamayın, girişimci olun, risk alın.
Okumayın. Torpil yoksa direkt meslek sahibi olabileceğiniz bölümlere gidin.