bugün

bayılıyorum bu tarz islamcı müslümanlara.

orucun anlamını sorduğun zaman, vay efendim neymiş fakirleri anlıyormuşuz aç kalınca, irademizi sınıyormuş susuz kalınca. bre hibine !!! iftar olunca bir tek kuş sütünün eksik olduğu bir masa kuruyorsun, üstüne baklavaları götürüyorsun. hangi fakirin evinde baklava var lan dal yarrrak !!!! sen fakirleri anlamıyorsun ki, sadece günün belli saatleri arasında aç kalıyorsun, bir de "zaten oruçluyum vb vb " diyerek şov bile yapıyorsun.

özet iftar topu atılınca irade mirade kalmayan yemeklere pitbull edasıyla saldıran müslümandır.

adaplı bir iftar sofrası yapanlar sözüm size değil.

bazı arkadaşlar burada verilen mesajı anlamadan küfür ettiğimi iddia ediyorlar. ne demek istediğimi anlamadan gelme.
hani ramazan dünyevi zevk ve ihtiyaçların en aza indirilmes idi. nedense gıda maddeleri tüketimi azalacağına artıypor millet sair aylarda tüketmediğini de tüketiyor. tüm gıda maddeleri tüketimi 3 e katlanıyor. esnafda talep çok nasılsa deyip daha ramazan başlamadan tüm müslümanlara kazığı çakıyor. aklını seveyim müslüman.
mide spazmı geçirecek olan kişi.
kimseyi ilgilendirmeyen müslümandır. size dert mi oldu onun oruç tutması ?
buna rağmen iftar çadırında bulldog gibi yemek yiyen ateisten daha sakindir..
oruç tutanların görmediği müslümandır. oruç tutanlar 2-3 bardak su, bir kap yemek ile doyarlar. bunu oruç tutmayanlar bilemez. aksine böyle bir başlık açanlar, oruçlulara pitbull gibi saldırırlar, alay etmek için.
şimdi de müslümanı köpeğe benzettiniz valla bravo. saldırmaz hiç bi müslüman, önce dua eder ya da kibarca suyunu içer, oruç tutmayan bilmez tabi, normal açlığa benzemiyor, biraz daha sakin oluyosunuz, bu arada hızlı açsa ne olacak , rabbi izin vermiş sana bok yemek düşer. oruçlu değilsin zaten bol bol ye.oruçlu elimle küfrettirdiniz bana.