bugün

hibrit motorlu araclardan daha cevreci, akaryakitli arabalardan daha az masrafli, solar enerjili arabalardan daha ekononik arabadir. icat edilmesi durumunda insanlik icin buyuk bir adim atilmis olur. lakin arabanin surekli yolda kalmasina henuz üretilmis bir cözümüm yoktur. elin adamini yoldan cevirip suna bi el atin denilmesi abesle istigal olacagindan mutevellit, arac sahinin bol bol su tüketmesi gerekir. ha birde arabanin depo kapaginin alti sarimsi renkte olacagindan goruntu kirliligi olacaktir. *
red bull içtikten sonra işenirse uçması muhtemel araçtır.

-araba performanstan düştü gibi lan. şşş olum biraz da sen red bull iç de işe ya. mideme kramp girdi benim valla ya.
+ya aga biz sanki zarar ediyoruz gibi. red bull daha pahalıya geliyor benzinden. bi de çok pis kokuyor burası ya.
-ayselim içim dışıma cıktı sende biraz yardımcı olsanda doldursan ya şu şişeyi
+ay muhittin iğrencsin hayatta yapamam ben ona nası yapiyim
-hadi be güzelim be ıkın ıkın sen illa bizi ankaraya götürür hadi be güzelim
+ay muhittin ver veer..! allah belanı versin..
6'lı budweiser devirmenin verdiği etkiden olsa gerek, " getirin de doldurayım sevabına. " diyebileceğim araba. ha bu arada bira kalmadı, saatte geç olmuş, en yakın 7 eleven a atıverirsin artık.
artık arabadan acil ihtiyaçlar için inme sorununu ortadan kaldıran teknolojiye sahip olan oturgaçlı işirgeç..bir imörcınsi durumda tavandan yolcuların kucağına sarkıtılan pet şişelerin içerisi malum ve gerekli pozisyon yardımıyla idrar ile doldurulur, vites kolunun arkasındaki bar kaldırılır, açılan kapağın içerisine bu pet şişe boşaltılır...buradan anasının nikahına kadar götürür...fermuar açık..keh keh...
arabada bira içmeyi suç olmaktan çıkaran buluş.