bugün

ideal, sizi yormayacak ve maksimum verim almanizi saglayacak arac gereclerdir.kisisel olarak:

-tuvalet kagidi.

bu hususta malzeme secimi onemlidir.Zira saglam attiran bir insan iseniz, sizi paklayacak tuvalet kagidi mutfak icin kullanilan uzun tiplerden olmalidir, boylece olasi tasmalari engeleyeceksiniz.

-krem

kremlerden vaseline intensive care'i tek gecerim.nedenlerine gelince birincisi pipinizi nemlendirme gibi bir faydasi da vardir.Hem de verdigi kayganlik avrupa satandartlarinca onaylanmistir.

-gorsel malzeme.

bu hususta secim tamamiyle size kalmistir.Eger hayalgucum iyidir dayi benim, senaryoyu kendim yazarim kendim yonetirim tarantino gibi rol de alirim diyorsaniz malzemeye gerek yoktur. Sadece yardimci oyuncu rol secimi iyi belirlenmeli.Jenna jameson, amy reid, taylor rain kisisel tavsiyelerimdir.

-mekan

mekan olarak kapisi kesinlikle onceden kitlenmis ve perdeleri kapatilmis odaniz olmali.Yapiskanliga dayanikli klavye ve mouse bu olayin olmazsa olmazlarindandir.
nivea kremdir efendim gerisi hikayedir. ayrıca iki yastık alınır ikisinin arasına poşet koyulur poşet içinede hafiften krem sıkılır hani kaygan olsun hesabı sonra git gel git gel...

birde şu kasapların önünde pişirilen piliçler vardır onlardan alırsınız sonra verirsiniz coşkuyu...