bugün

bayramdan bayrama.
everyday derler ingilizler.
yazın sabah ve gece, kışın gece.

gece yapınca hem çok güzel uyuyorsun hem de sabah mis gibi kalkıyorsun.üstelik kış mevsimi sabah banyo yapıp da işe giden adam donar.
3 günde bir idealdir. Şahsen ben ter önleyici kullanıyorum koltuk altlarımda terleme olmadığı için kötü koku söz konusu olmuyor. Her gün yazanları anlamadım gerçekten. Kış aylarında gün içinde vücudun dışarısıyla temas halinde olan tarafları eller ve yüz. Gün içinde zaten düzinelerce yıkıyoruz. Vücudun geri kalan tarafları gün içinde ne kadar kirlenebilir ki ? Ha rahatlamak içindir orasına bir şey diyemem.
3 günde bir yeterlidir. Ama unutmayın evlendikten sonra bi sudan geçin, sonra eşinizle cinsi münasebet kurun. Temiz olun yani.
Günaşırı her 31'den sonra.

Edit: cinsel sex'ten sonra çok tercih etmiyorum.
mevsimine ve durumunuza göre değişir. mesela haftada 5 gün spor yapıyorsanız bu en az haftada beş gün yıkanmanız anlamına gelir. mesela yorucu, fizik kullanımı gerektiren, terlemenize neden olan bir işte çalışıyorsanız haftada minimum üç günde bir yıkanmalısınız. masa başı çalışıyorsanız ve beş-yedi günde bir kurtarabilir. yaz aylarındaysanız iki günde bir mümkünse günde bir. kışın haftada bir mümkünse iki. gibi ama ortalama olarak 3 günde bir yani haftada iki kere yapmakta fayda var.
Mevsime göre değişir mesela ben havanın çok sıcak olduğu günler sabah akşam, normal olduğu günler sadece akşam, kışın ise 2 günde bir mutlaka banyo yaparım tabi bu kişiden kişiye ve kirlenmeye bağlı olarak değişir.
Kaç kilo olduğunuza ve ne zamanda bir terlediğinize ve yağlandığınıza göre değişir.
ayda 1 yeterli.
Her gun dus yaptigimdan benim icin ideali budur.
Her sabahtır. Yapmazsam kendimi rahat hissetmem.
her gün ,

5 günde bir ne oğlum, çölde mi yaşıyonuz?

hatta yazın günde en az iki.
her gün. yazın bazen günde 2-3 kez.
yazın 2 kışın 3 gündür. ha ahırda çalışıyosanız durum değişir.
kirlendikçedir.
kışın maksimum 3 günder 1 iken yazları sıcak zamanlarda 2 güne 1 e çıkmaktadır.

her gün saçları yıkamanın saç dipleri açısından uygun olmadığını biliyoruz.
Doğduğum gün 1 öleceğim gün 1.
Yazın günde 2-3 kışın 2 günde 1 alınması makbuldür.
2-3 aydır. şu kışı bir atlatalım.
Kilolu olmayan ve çok terlemeyen insanlar için gün aşırı olması normaldir.
Kilolu insanlar için ki bende bu gruba dahilim bir sabah evden çıkarken bir eve geldikten sonra duş alırsanız çok daha rahatlamış hisseceksiniz arkadaşlar.
her gün sabahları. tazelenmişlik hissiyle güne başlamak gibisi yok.
(bkz: her gün) korkmayın la sudan zarar gelmez. Entry lere baktım da yazın toplu taşıma araçlarının neden leş gibi koktuğunun cevabını buldum amk. yıkanmayı milletçe sevmiyoruz herhalde.
Vücudu kokmayan, devamlı terlemeyen biriyseniz 2 günde bir banyo yapmak idealdir.
fazla ince bir düşünce olabilir ama sular tükeniyor. artistlik yapacam diye israf etmemek lazım. kirlendikçe yıkan işte.