bugün

bülent ersoy hanfendinin evveli zamanından bir klibine konu olmuş küvet.

yanında zebani kılıklı siyahi figüran * elinde bir tas ve bülent ablamızın sırtından sütü döküyor *

kimi bilim adamlarımızda çıkıp süt banyosunun cildi gençleştirdiği hede hödüsü... gibi bir açıklama yapmıştır, süt içmek varken banyosunu yapmakta başımıza musallat edilmiştir.

(bkz: alacağın olsun bülent ersoy)
(bkz: yananı görür allah)
(bkz: kleopatra)
bülent ersoy' un klibinde görüp hafızamıza aldığımız hijyen ortamı. ancak ben hep o küvetin içi ayran ya da kreçli su ile doluydu diye düşünürüm, bülent ersoy'un ona buna sürekli hediye ettiği hediyelerin sahte pırlantalarla süslü olduğunu düşündüğüm gibi. şimdilik kendisini allah-ü teala ya havale ediyorum, bakalım sırat köprüsünden o küvetle geçebilecek mi ?
icine 1 paket nesquick dokulup karistirilmazsa bir seye benzemeyecek olan kuvet.
bazı bünyelerin içinde sevişme fantazisi olduğu küvettir. olayın sütçü ile yatma fantazisinden nerelere geldiğini gösterir.*
gönül yazarın sıklıkla tekrarladığını söylediği hadise. allah muhafaza bir de kaymak tutsa kusarım ben oracıkta. sütle de banyo mu yapılır ya. ne de olsa nimettir. oraya buraya değmesi hayırlı değildir.
insanı sütten soğutan fantazi. sütle banyo mu yapılır? berrak su varken.
süt bulamayan bu kadar çocuk varken... midemi bulandırır. o sütü veren ineklere dahi acıyorum. o küveti doldurtanları sütü seven kamyoncuya havale ediyorum.
2 gün içinde içine girilmesi gereken küvettir.
Gereksiz, israf. Zenginlerin ne yapacağını bilememe durumu.
sütü seven kamyoncunun ayila bayila kabul edeceği hediyedir.

mikrofonlarimiza şimdi geliyor;:

sütü seven kamyoncu,
küveti dolu görünce zevkten dört köse oldu...
huuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ne kadar güzel bi fantezi olursa olsun, ne kadar huzur verici olursa olsun, tam içinde rahatlamışken akla illaki bülent ersoy'u getirecek ve zevki kabusa dönüştürecek eylemdir.
ya da içinden bülent ersoy çıkma korkusu yaşatır insana.
(bkz: süt banyosu)

ilk kez bülent ersoy'un mazallah klibinde görülmüş küvet türü.

(bkz: müsrif)
(bkz: onu bulamayanlar var)
ünlü bilmem ne mandıralarının sahibi adam * küvetini süt ile doldurmak için 300 ineğini kendini ayırdı.

gibi magazin haberlerinin sıkandal başlığı olabilir.
güncel Önemli Başlıklar