bugün

trt genel müdürü olur olmaz, ilk icraatı bütün müdür ve müdür yardımcılarını toplayıp, önlerindeki masaya boş çizgisiz dosya kağıtları koyup, "derhal istifa dilekçelerinizi yazınız" direktifi veren kişi.

yurdumun demokrasisinin yılmaz savunucuları(!) ise her ne hikmetse bu diktatoryaya karşı en küçük tepki vermediler.

tabi ibrahim şahin'in demokrasi(!) yıldızı tayip erdoğan'ın başında bulunduğu hükümetin adayı olduğu, ahmet necdet sezer'in defalarca veto ettiği, abdullah gül'ün ise imzayı zart diye bastığı bir atama olduğunu da belirtmek gerekir.

durmak yok, yola devam bu olsa gerek?

--spoiler--
- rejimin adı cumhuriyet olacakmış değiştirilmesi teklif dahi edilemeyecekmiş.
* biz de o zaman cumhurbaşkanını değiştiririz.
--spoiler--
ergenekon sürecinde "sadece cumhuriyet savunucularını değil bakın bunları da tutukluyoruz" modunda gözaltına alınan, evinde cephanelik krokileri bulunduğu söylenen türkiye'ye ne kazandırdığı merak edilen maşa.

merak etmeyin efendim yakın zamanda hafıza sorunları nedeniyle çıkar içeriden.

uydurma krokiler, uydurma silahlar, uydurma 2004 tarihli gazeteler ve uydurma bir hastalık.
trt genel müdürlüğünü 4 yıl daha yürütecek başarılı bürokrat.
Tahliye edilmiş emekli komutan.
rojin'den özür dilemiş.
--spoiler--
Sanatçı Rojin'le ilgili maksadı aşan bir ifade kullandım. Bundan dolayı hem kendisinden hem de Türkiye kamuoyundan özür diliyorum
--spoiler--

peki yeterlimi kamuoyu tatmin oldumu asla. kesinlikle istifa etmeli.
isim benzerliği yüzünden trt genel müdürü olanının bi zamanlar abdullah çatlı'yla yoldaş olan özel harekatçı ibrahim şahin olduğunu sanıp iki dakikalığına "ha hö lebron ha ne james" düşünceleriyle yerimde kalakaldığım kişi..

bu isimde bi de futbolcu varmış, o da kaymağı olsun..
defalarca tutuklanmasına rağmen,evinde cephanelik krokisi saklayarak, ne denli zeki bir insan olduğunu kanıtlamıştır.keşke polisleri evine gelmek zahmetinden kurtarıp,krokileri evinin camına assaymış.
ahmet necdet sezer tarafından, defalarca veto edilmiş olan trt gene müdürü.
yeniden trt genel müdürü seçilmiştir.
(bkz: rojin e aşüfte diyen genel müdür)
faili meçhul cinayetlerle ilgili ayhan çarkın'ın verdiği ifadeler üzerine hakkında ikinci kez tutuklama kararı çıkmış ergenekon tutuklusu eski özel harekatçı.
bir zamanlar bursa devlet tiyatrosunda sözleşmeli olarak görev alan çok değerli bir tiyatrocu abimiz. ***
http://www.haber7.com/hab...-Rojinden-ozur-diledi.php
kendisi hakkında yazmak istediklerimi yazabilsem "göte girer" olarak değerlendirilebilir. öyle derin bir adam. trt genel mudurunden bahsediyorum. evet!
görsel