bugün

akpnin 30 milyon tl harcadığı konserin yanında hiçbir şey değildir.

https://www.cumhuriyet.co...rler-ilgi-gormedi-1744301
versin en azından nereye verdi nasıl verdi ne güzel herkes biiyor elin oglu 2 mılyar doları alıp gidiyor kimsede ses yok.
kemalist çomarların yine 128 trilyar dolar yalanına sarılmasını sağlamış gelişmedir. bunlar böyledir, böyle ahlaksız, böyle yüzsüz, böyle yalancıdırlar. ortaya bir yalan atar, sonra bu yalanlara kendileri de inanırlar.

ardından da bu yalan ve iftiralar üzerinden yalamalıklarını ve şakşakçılıklarını yaptıkları, bu ülke için herhangi bir gelecek vaat etmeyen lakin iş yandaşlara gelince yemesini/yedirmesini bilen siyasileri aklamak için kullanırlar.

taktik çok basit lakin çok etkili. yalnız sadece kemalist çomarlar için geçerli bu etki alanı zira kendileri söylüyor, kendileri inanıyorlar. çünkü memleketin ezici çoğunluğunun bu palavralara karnı çoktan doydu/doyuyor.

ama bizim taş kafa kemalistler aynı hızla devam*, ee o kadar parti içi seks skandalı patlak verdi, nasıl sümen altı edilecek bunlar. adamlar erişkin/çocuk demeden taciz, tecavüz ettiler, sebilden su alan kadını bile fortladılar.

kolay mı bu rezilliklerin üzerinin örtülmesi, kolay. atın ortaya bir yalan unutulsun gitsin, yersen tabi. neyse ya konu dağıldı.

asıl konu; sertab'ın böyle bir günde konser ücreti talep etmesi. yani, "teşekkür ederim, atamızın çocuklara armağan ettiği bu bayramda şarkı söylemek benim için gururdur, bu yüzden ücret talep edemem" diyememesi.

bunun bir benzeri bir kaç ay önce yaşanmış, ibb 29 ekim kutlamalarında mustafa kemal'in hayatını anlatan pınar ayhan'a 320 bin, funda arar'a 350 bin, şevval sam'a ise 180 bin tl ödeme yapmıştı örneğin.

işte dedim ya, "asıl konu bu" diye işte bunun için yani, merak ediyorum, öğrenmek istiyorum yok mu bu ülkede; 23 nisan'da ücret talep etmeden şarkı söyleyecek atatürkçü şarkıcı?

yok mu, ibb'den 300 küsur bin tl almadan, mustafa kemal'i anlatacak şarkı söyleyecek şarkıcı/devrimci atatürkçü? soruyorum size, kemalist çomarlar? var mı verecek cevabınız? sanırım yok.

zira bu tiplerin neredeyse tümü, paranın üzerindeki mustafa kemal'i seviyor, ona hayranlık duyuyor. bizim aptal kemalist çomarlar da bu tipleri alkışlıyor, elleri patlayana kadar. eee, kafa bu kadarına basıyor, n'apsınlar.
akp israftır len aq. akp torpildir len aq.

ibb mi vermiş dedin?

işte sanata saygı, işte modern, çağdaş belediye.
hiç bir şey

kayıp 128 milyarımız nerede

sorusunu engelleyemez

sanki akabeli sanatçıların konserine akabe para ödemiyor

hayrına savabına yapıp gidiyorlar

128 milyar nerede ?????????