bugün

(bkz: gözleri kalp şeklinde gülen surat)

gelen tepkimeler sonucu ya gerçekleşecek ya da gerçekleşmeyecektir.

bkz.ı "gözleri kalp şeklinde" verdim zira, beni sevmediyinizin kayet farkındayım. veda haberimi alır almaz sevinip konu komşuya lokum dağıtacağınızı da bildiyim için. üzgünüm, kalmak isterdim ama mümkün deyil.

zira, bıktım artıkın, sıkıldım, y o r u l d u m! ne yazsam anında eksi oylanıyor, meşaz kutum yeşilleniyor. korkumdan, artık "ne gibi enteresan küfürler ettiler acaba" korkusuyla da okuyamıyorum gelen meşazları.

birikti meşazlar hep. balgam yeşili olan "meşazınız var" ibaresi petrol yeşiline döndü, birike birike! aslında folqan da sebep buna. sürekli tepkime koyuyor, "ya sözlük ya ben" diyor. önceleri umursamıyordum.

lakin, sözlükte de sevilmediyimin farkına varınca citti citti düşünmeye başladım. az önce bir başlık açtım ama daha kaydetmeden on yüz bin milyon eksi oy geldi. ve bu gerçekten üzücü.

bu kadar mı nefret ediyorsunuz benden ayol! sanırım o kadar, ama yine de sormak istedim! olur da belki bişman olur "bebeyim, biz seni kıskandığımız için eksi tepkime koyuyoruz, ne gitmesi ne vedası-

otur oturduğun yerde skerim baq" dersiniz diye! o yüzden yorumlara bakıp öyle kara vereceyim, sizi bensiz bırakıp bırakmamaya. son şansınız ama. bir ikincisi olmayacak bu uyarımın.

zira, bu durum beni çok rahatsız ediyor. zaten soda mazoşist hastasıyım. obsesif kompürösör de bir yandan. ssk nın ilaşlarımı karşılaması da ayrıca sorun. hoffff!!!

e l v e d a!!!
(bkz: oyunlar başlasın)
Şunu gerçekten kelime kelime okuyan var mı merak ediyorum.
https://www.youtube.com/watch?v=4CV0Z7Li7cA
(bkz: Mutlumusun imamoğlu)
ya biladerr, ciddi ciddi bir fikir beyan edin amk. şu üstteki 5 arkadaş kibar bir şekilde "siktir git " deseydiniz ya hep bir ağzıdan.
arkadaşlar, şaka yapmıyorum yav. ben ciddi ciddi buradan gitmek istiyorum. lakin, bir türlü beceremiyorum. hani gerçekten bir tepki görürsem belki dönmeme engel olur diye böylesine saçmaladım.

ayrıca, "feyk hesap" diyen nonoş. feyk hesabım olsaydı, gittikten sonra on ikinci nesil olarak mı dönerdim.

edit: y.i.c eyvallah biraderim. işte böyle devam, lütfen!
Dildonu da al git buradan.
otur oturduğun yerde.
tam 3 adet, cillop gibi "siktir git" ile aranızdan ayrılıyorum arkadaşlar. zahmet edip safınızı belli ettiğiniz için teşekkür ederim. (aha bir " gitme kal" tepkimesi geldi. "siktir gitler" 2 ye düştü, nabıcam şimdi bilemedim.
(bkz: i y e s t a kim amk)
94. Hesabını kapatıp (fakeler hariç) 95. Hesabı ile gelecek galiba.
istanbul Büyükşehir belediyesi'ne bağlı medya a.ş'den 50 aktrollün işten çıkarılmasıyla aynı güne gelmiş veda.

Maması kesildi sanırım. *
arkadaşlar hepinizi öpüyorum. kendinize iyi bakın ayol! ben gidiyorum , taaa uzaklara! gider ayak böyle bir goygoy yaparak vaktinizi aldım, hakkınızı helal edin. muckkss!
bi siktir git.
görsel
(bkz: siktir git)
bu hareketten sonra sözlükte kartlar yeniden dağıtılır.
ilgi budalası olmanın 80 yolu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar