bugün

on birinci nesil yazar. hoş gelmiş.
ben lanet olasica matt damon'ım diyen yazar. hosgelmis.
kızsa hoş gelmiştir.
hoş bulmuş yazar. ayrıca erkektir*
hoş gelmiş yazar. Koştursun efenim sözlükte.
(#26116586) O zaman adımız Türkiye olmazdı ama. Turkish veya Ottoman Territory of the Great Britain nasıl geliyor kulağa? Veya British Overseas Anatolian Land? Bağımsızlığımızı 1960'larda kazanırdık. Tüm sınırlarımız muhtemelen cetvelle çizilirdi. Hindistan gibi kırk dinin, kırk dilin hüküm sürdüğü, insanların sokaklara sıçtığı bir ülke olabilirdik veya Bermuda gibi ileri bir turizm ülkesi. Ama kimliğimiz, bayrağımız her şeyimiz yapma olurdu. 70lerden itibaren dünya literatürüne girerdik, Avrupa Avrupa duy sesimizi Bu gelen Türkün ayak sesi diye bağıramazdık. Bugün British kolonisi ülkelerinni çok azı dünyada herhangi bir alanda söz sahibidir, hepsi talan edilmiş çeltik tarlaları gibi bozuktur ve vatandaşları ingiliz vatandaşlığına geçip ingiltere'ye kapağı atmak için can atmaktadır.

Bugün dünyanın en büyük 17. ekonomisi olmakla, bayrağımızla, şehitlerimizle, cesaretimizle, ezanımızla, gururumuzla övünüyoruz.

Ama anlaşılan sen koloni olmayı yeğlerdin.

Laf sokmak biraz zeka işidir, hele konu Atatürkse süperzeka olmayı gerektirir.
Özel mesaja kapalı olan yazar. Ulaşamıyoruz kendisine.
ben lanet olası matt damon.
ben bir lanetlemek matt damon'u.
ben bir lanet matt damon
(bkz: chicken translate)
hoşgelmiş yazar*
sarah silvermanin jimmy picirigine armagan ettigi, matt damon ile birlikte soyledigi sarki. bunun uzerine jimmy de sen misin matt damoni siken, ben de ben affleciki sikiyorum diye bi sarki yapti.
Matt damon'u kahrediyorum
(#26854980) tespiti kahkaha attırmıştır.
sözlükteki 1. yaşını doldurmuş yazar.