bugün

kulaklığı takıp mp3 dinliyosunuz ve marijuana, ya da erion kullanmış kadar oluyosunuz.

enteressan bir internet çılgınlığı. çok meşhur değil. aman yayılmasın.

nası güvencem lan diyenlere
kulağa verilen belli frekansta sesler ile beynin değişik tepkiler vermesi olayıdır. her iki kulağada farklı tonlarda sesler verilir ve beyin bunları algılayıp birleştirme olayı sonucunda değişik tepkiler ortaya çıkar. bu seslerin beyni uyuşturucu özelliğide vardır fakat sadece eğlence amaçlı kullanılmamaktadır. bu şekilde dinlenilen sesler ile sigara bırakma, vücudu dinlendirme, beyinin sorun çözme yeteneğinin geliştirilmesi, alkolü bırakma, uykusuzluk problemi gibi sorunlara çözüm getirilebilmektedir. bu şekildeki ses ve ritmlere de binöral ses adı verilmektedir. (bkz: binöral ses) beyindeki etkiyede binöral etki denilmektedir. binöral sesi ve etkisini ilk bulan kişi ise prusyalı bilimadamı Heinrich Wilhelm Dove' dır. (bkz: Heinrich Wilhelm Dove)
insanın sağlını etkileyen hede. inanmamıştım ama kendimden geçtim hakkatten bir an. belki placebo etkisi onu da bilemiyorum ama etkili olduğu kesin.
kafa yapıyor dediler inandık harbidende yapıyo yani bildiğin yapıyo kafa s*kmekten öteye gidemeyen mp3ler.
beyne gelen ses dalgalarını kontrol etme yöntemiyle insanı çeşitli ruh hallerine büründüren muhteşem program. başağrısı olanın ağrısını dindiriyor. üzgünse mutlu ediyor. vs vs. bir sürü modu var. denenmiştir. tavsiye edilir. özellikle başağrısı olanlar. migreni olan birisi olarak herkese tavsiye ediyorum. beyinde acayip derecede bir rahatlama oluyor.
başlığını gördüğümde bile kulağımda inlemelere yok açan başbelası. boş zamanınınız yoksa, kafanızda illa ki bir şeyler düşünmenizi gerektiren bir durum varsa boşuna denemeyin, başlamayın.
birazcık bilgi vermek istediğim elektronik uyuşturucu. aslında uyuşturucu da denemez. çünkü bağımlılık yaratmıyor bünyede. yalnızca geçici bir sersemleme/mutlu olma/korkma gibi duyguları yaşatıyor.

bunu yapabilmek için öncelikle bir beyne ihtiyacınız var. çünkü bu sistemde ses dalgaları beyne iletiliyor.
esprimizi de yaptıktan sonra geçelim anlatmaya. öyle ha deyince yaşayamazsınız bu hisleri. adım adım anlatacağım size a dostlar. koşun, bir büyük hizmetim daha var sözlüğümüze.

step by step gidiyorum. yuvaş yuvaş.

*öncelikle bu işe başlamaya karar verdiyseniz, gidin çişinizi yapın. evet. bu çok önemli. çünkü aklınızın çükünüzde/kukunuzda kalmasını istemezsiniz. çişiniz varken uyuyabilir misiniz? hayır. ee? konsantre olmanın hayati önem taşıdığı böylesi bir işte, çişinizi lütfen yapınız.

*peynir yiyin. peynir her derde devadır. hem aç aç da yapmamış olursunuz.

*ertesi güne yetiştirmeniz gereken işleriniz varsa lütfen bunları da yapmış olun. ödeviniz varsa ödevinizi yapın, projeniz varsa onu tamamlayın. kafanız dinç olsun. hem ülkemize faydalı insan olursunuz. lütfen ödevlerinizi yapın!

*yatağınızın rahat olması önemli. rahat ve düzenli. üzerinizde sizi rahatsız edebilecek bir şeyler varsa çıkarın, gerekirse dımdızlak kalın.

*almak istediğiniz doza karar verin. ancak üzerinde çok düşünmeyin. ''lan bugün hand of god alayım bari'' deyin ve karar verin. hızlı bir şekilde. fazla düşünmeden.

*rahatlayın. derin nefesler alın ve kalp ritminizi uyku öncesi halinize getirmeye çalışın. nefes nefese olmayın.

*telefonunuzu falan kapatın. evcil hayvan besliyorsanız onu ayrı odaya alın. bunlar konsantrasyonunuzu engelleyen şeylerdir. kurtulun alayından.

*gözünüze bir tshirt, havlu falan dolayın. üstüne koyun ya da. gözünüze bir şey sokuşturmaya çalışmayın. kelime oyunu yapmayın bana. alla alla. bilgi veriyoruz şurada. anladınız siz ne demek istediğimi.

*kulaklığın kablolarının boynunuza falan değmemesine özen gösterin. işte bunlar hep dikkat dağınıklığı..

*kendinizi iyi hissetmiyorsanız o yataktan kalkın, üstünüzü giyinin ve gidip kedinizi sevin. şimdi olacak şey değil çünkü. kalk. sigigit.

kendinizi iyi hissediyorsanız devam edelim;

*dozunuzu açın ve yastığınızın içine gömülün. yani yastığınız kaz tüyü olsun. olmadı deve tüyü olsun. hiçbiri yoksa at tüyü olsun. şeytan tüyü olsun. ama tüy olsun. tüysüzse yastığınız etek tıraşı olun. onları doldurun. hem temizlenmiş olursunuz. pis herifler. 2b orman arazisi gibi dolanmayın ortalıkta.

*bacaklarınız dümdüz olsun. öyle birbiri üstüne falan koymayın. uzanın dedik işte. dümdüz. kollar yanda.

*her yeni idiot gibi 100'den geriye doğru saymayın. kaçtan geriye doğru saymanız gerektiğine şartlamayın kendinizi. gözlerinizi kapattığınızda kafanızdan bir sayı atın ve sıfıra kadar sayın. ben mesela 425 derim, 381 derim. kafadan atarım. öyle 4 haneli sayıları da lütfen kullanmayın. ne çok az ne çok fazla. 5-6 dakikanızı alacak şekilde ayarlayın kendinizi.

*eğer geriye doğru saymanız bittiyse ve hala zihniniz açıksa biraz daha deneyin. belli bir sayıdan geriye doğru saymaya devam edin.

*geriye doğru sayarken, mesela 128 dediyseniz, 128 sayısını aklınızda resmedin. yani onu görün.

*duyduğunuz sesleri, vuruşları, basları, tizleri; boğazınızda hissedin. sanki oraya vuruyormuş gibi düşünün.

evet, transa geçiyoruz yavaş yavaş. artık sesleri kaslarımızda hissetmeye başladık. kalp atışlarımızı duyabiliyoruz. bazen sert atıyor nabzınız, bazen de yavaşlıyor. bunu hissetmek önemli..

transa geçtikten sonraki kısma geliyorum;

*zihninizi serbest bırakın. ne düşünmek istiyorsanız düşüneceksiniz artık. kontrol sizden gitti.

not: trip bittikten sonra fazla kafa yormayın bunun üzerine. sonra baş ağrısı yaşarsınız.

*transa geçtikten sonra başınız hareket edebilir, parmaklarınız titreyebilir. bunlar olağan şeyler. müdahale etmeyin. bırakınız oynaşsınlar, bırakınız kıpraşsınlar. buradan da anlaşılacağı üzere gayet keynesyen bir insanım.

*transın çoooooooook derinlerindeyken sesler kesilmiş gibi gelebilir. kalp atışlarınızı duymayabilirsiniz. korkmayınız efendim. devam ediniz. kendinizi oradan çıkarmayınız. rahat davranınız. lütfen. bakın size karşı üslubumu ne kadar da kibar bir hale soktum. çünkü bu işe yeni igren kimseler hemen ''laayynn'' diyerek onca transın anasını ağlatıyorlar. siz onlardan olmayınız efendim. olric? sen misin?

*evet, hala transtaysanız, artık zihninizi tepeleme vakti geldi. artık zihninize ne isterseniz yaptırabilirsiniz. fethiye'de yamaç paraşütü mü istedin? hooop, en yükseğindesin dağın. amsterdam'da uefa finali mi? protokoltesin anasını satayım. (fener: notbahçeliyim bu arada) ne istersen. ne dilersen.. hepsini yapabilirsin. hahaha ne güzel değil mi lan?

*şimdi direkt olarak bir yere odaklanın. karşınızda ne görüyorsanız ona. siyah noktalar olur, ufacık bir taş olur, köpek kulübesi olur.. herhangi bir şey. odaklanın.

evet, doz sona erdi. peki etkileri?

*bir süre daha uzanın. bazen baş ağrısı yapabiliyor. bu da yeteri kadar konsantre olmadığınızın göstergesi. yukarıdaki anlattıklarımı yaparken aldığınız doz artık beyninize kazınmış vaziyette. bir sonraki bundan daha kolay olacak ve beyin tüm bu seslere alışık olduğu için çok daha güzel belki misli misli katını size yaşatacak. hay sen çok yaşa e mi beyin?

sormak istedikleriniz olursa lütfen google'a danışın. ben daha ne kadar ayrıntılı yazayım amk? 3 saattir yazıyorum lan. bana da yazık. ayrıca burada yazdığım şeyleri bir yerlere taşırken lütfen kaynak gösterin. yani kaynak olarak burayı gösterin. kızıyorum sonra size..
güncel Önemli Başlıklar