bugün

Bir Yeni evli öğretmen çiftin başına gelen kahredici elim olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Olay Ne yazık ki tamamen gerçektir. Gencecik iki pırlanta gibi öğretmenin hayatını zindana çeviren olayın faili ise iki tane serseri tinerci piç!

doğu görevi için iki gencecik pırlanta gibi iki öğretmen arkadaş geliyor. yeni evlenmişler bir ev tutmuşlar mutlu mutlu öğrenci eğitiyor, ileride bu milletin mühendislerini, doktorlarını, imamlarını, askerlerini yetiştiriyor bu gencecik çift. ve sonra bir gece yarısı iki piç pencereden evlerine giriyor. yeni evli oldukları için evde altınlar falan da var. neyse ellerinde levyeyle etrafı arıyorlar birşey bulamıyorlar. adam uyanıyor seslere ve onları evden kovmaya yada onları döverek atmaya çalışıyor. gel gör ki adamın kafaya levyeyi geçiriyorlar ve adamcağız bayılıp kalıyor heryer kan revan. genç kızcağız da çığlık çığlığa tabii. sonra bu şerefsizler kadını yakalayıp getiriyor. kadıncağız altınlarımız var onları alıp gidin diye yalvarıyor. bu şerefsizler önce altınları alıyor. sonra ne oluyor biliyor musunuz? gitmiyorlar geri dönüyorlar. kadını dövmeye ve zorla soymaya başlıyorlar. vee kızcağıza tecavüz ediyorlar. sonra yetmiyor. afedersiniz birde tersten tecavüz ediyorlar. kızcağıza defalarca tecavüz ediyorlar. sonra siktir olup gidiyorlar. bu iki tinerci piçin sebep olduğu şeye bakın.

bu kızcağızın psikolojisi ne olacak? bu adamcağızın psikolojisi ne olacak? adam kafasına demir levye yemiş. ve sakat kalma ihtimali çok yüksek. sonrasında ne oluyor bilmiyorum fakat sakat kalmış olması büyük bir olasılık. bunun hesabını kim verebilir?

Bu zavallılar eğer o şerefsizleri öldürmüş olsalardı 'cinayet' suçundan yargılanacaklardı. Halbuki allah bile müsaade ediyor. Devamını sizin yüksek fehimlerinize bırakıyorum. Inşallah hiçbirinizin başına bu olay gelmez. Inşallah karınız gözlerinizin önünde tecavüze uğramaz. Inşallah kız kardeşinizin de başına gelmez. Yada hanım arkadaşlarımızın da başına gelmez. Ama bu içimizden birilerinin başına geldi. Ve gelmeye de devam ediyor!
--spoiler--

ne zamandır kişiler hanelerini ateşli silahlarla korudukları için cinayet suçundan yarğılanmışlardır? sonuçta (bkz: nefsi müdafaa) diye bir şey var.

--spoiler--

Ne yazık ki nefsi müdafaa yatak odana girince oluyor güzel kardeşim. Halbuki evine girince olması gerekir.

Edit: beni niye eksiliyorsun ben mi çıkardım yasayı mk?
Bu olay yaşanmış olabilir.
Arkadaşlar Bu olay zaten yaşandı. Fakat internet haberlerine yansımadı. bu olaya benzer diğer olayları aşağıya bırakıyorum.

1)Pencereden girdiği evdeki kadına tecavüze kalkışıp, bıçaklayan genç yakalandı-
https://m.haberturk.com/a...bicaklayan-genc-yakalandi

2)Hırsızlık için girdi tecavüz edip çıktı-
https://www.internethaber...uz-edip-cikti-376255h.htm

3) uŞAK’ta, bir kadına tecavüz edip, bileziklerini gasp ettikleri ileri sürülen iki kişi -
http://www.milliyet.com.t...hirsizlik-iddiasi-1814379

4)Hırsızlık zanlısının, silahla öldürdüğü ev sahibinin eşine tecavüz etmeye kalkışdığı iddia edildi-
https://m.sondakika.com/h...hla-oldurdugu-ev-1051072/

Böyle tonla haber var ülkenin heryerinden.
Gotten uydurma hikaye.
Üzüldüm.

Şimdi bu gibi durumlar için evinde silah bulundurmalısın. Valla hiç duyar kasmayın çıkın sokakta adam öldürün demiyorum. Haneme habersiz girenin hakkını veririm.

Hakim cinayet cezası verse ne yazar, ben öleceğime iki oç ölsün. Yatarız.
" Bu zavallılar eğer o şerefsizleri öldürmüş olsalardı 'cinayet' suçundan yargılanacaklardı. Halbuki allah bile müsaade ediyor. "

Allah bu olayın yaşanmasına müsade etmeseydi daha iyi olmaz mıydı ? O sapıkların ne suç işleyeceğini biliyor ama canlarını almıyor. Sonra da karısı tecavüze uğrayan adama bu iş için yetki veriyor. ilahi adalete bak sen.
Neden her saat daha boktan oluyor dünya?
Orospu çocukları çoğaldı.
Bu ülkede adalet yok. Suç işleyenin yanına kâr kalıyor. Maalesef bu ceza kanunlarıyle adalet sağlanmıyor. Fakat ne hikmetse siyasiler caydırıcı cezalar getirmek yerine ikide birde af çıkartıp duruyorlar. Ama biz yine aynı siyasileri iktidara getirip duruyoruz. Fakat hadi gelin ceza yasasını değiştirelim suça misline göre ceza verilsin kısas yapılsın idam gelsin dediğimiz zaman bu millet banane diyor. Sanane diyor. Tepki yok. Birlik yok. Organize olup mücadele etmek yok. Protesto yok. Destek yok. Köstek çok. O yüzden bu millete böylesi reva. Ben bu milletin samimiyetine güvenmiyorum. işin ucunda menfaati yoksa yaralı parmağa işemez bu millet. Canı yanınca anlıyor herşeyi. Ama o zaman kıymeti kalmıyor. Apo yu bile asamadılar kimsenin gıkı çıktı mı? Boşverin..
Her zaman diyorum iyi insanlar ile karşılamak lazim. Fakat bunun yanında kişisel silanlanmayada evet. Amerika gibi evin içinde istediğin silahı barindirabiliyorsun. Bahceninde bulundu özel mülkiyet kullanman serbest.
Biraz yüreğinize su serpilsin.

(bkz: https://m.haberler.com/ik...an-hirsiz-bebegin-haberi/)

ikizleri Kaçırmaya Çalışan Hırsız, Bebeğin Ağlamasıyla Balkondan Atlayınca Hayatını Kaybetti.
Adana'da, Girdiği Evdeki ikiz Bebeklerden Birini Çalarken Ev Sahibine Yakalanıp Balkondan Atlayan Hırsız, Kafa Üstü Yere Düşünce Ağır Yaralı Olarak Kaldırıldığı Hastanede Hayatını Kaybetti.