bugün

çalıyor ama çalışıyor durumuna destek vermek.
azmettiriciliktir. islam dinine göre vebali büyüktür.
Gel beni domalta domalta bi daha soy demek.
(bkz: siken sevilir seven sikilir)
(bkz: yenikapı daki yüzbinler)'in yaptığıdır.
cahilliktir, koyunluktur, aptallıktır.
hırsız olunduğu için normal olan durumdur...
şerefsizlerin, namussuzların yapacağı iştir.
akp ye oy verenlerin bilerek yaptığı şeydir birazda onlar soysundur çünkü onlara göre hep biz soymuşuzdur bu biz kimsek.
sarıgül ve kılıçdaroğlu'na oy vermemek anlamına gelen durum.
beceriksiz beyinsizlere oy vermekten iyidir. iş bilenin aga. adama emanet edersin 100 lirayı bin lira yapar. berikine emanet edersin 100 lirayı 50 lira geri verir.
eğer bu adamlar hırsızsa bundan önceki 80 yıl boyunca ne bok yediler lan paralarla.
bu adamalr mademki bu kadar çalıp bu kadar yatırım yapıyor, diğerleri ne bok yedi oğlum. biri bunu açıklasın bana.
Kendine oy atmayi bilmeyen bir gerizekaliya ayakta durmaya mecali olmayan birine vermekten iyidir dusuncesiyle basvurulan yoldur.
tam anlamıyla her hangi bir partinin tarafı değilim (ülkemde benim istediğimin olması utopik) ancak seçim sürecinden önce çıkan ahlaksızlıklar nedeniyle (hırsızlığın en üst makamlarda olması) ve sayın halkımın %99 unun müslüman olduğunu varsayarak (müslümanlığın felsefesini anlatmama gerek yok sanıım) bu seçimde kimin kazanmaması gerektiği belliydi, görünen o ki değişen bişey yok...!!!

yazın büyük puntolarla halkım hırsıza oy vermeye devam ediyor...!!!

ne demiş bilir kişi; halklar layık olduğu şekilde yönetilir...
bilinmeden yapılıyorsa ağır cahillik, bilinçli bir şekilde yapılıyorsa ağır şerefsizlik ve onursuzluktur.
katile vermekten iyidir.
maalesef gözlerine,perde inmislerin yspacagi iştir.
teröriste oy vermekten iyidir. Chp ve hdplilerdense akpliye daha çok saygı duyarım. Hırsız olmayanı yok zaten.
direkt cehennemdir. kapıda "tüm umutlarınızı burada bırakın," yazar.
sefiller romanındaki baş kahraman bir ekmek çaldığı için kürek mahkumu olmuştu . bizde ise insanlarımız hırsızı baş tacı ekmekte. bu kadar mı ahlaki ve dini değerlerimizi yitirdik.bu kadar mı seviyemiz düştü. veya biz zaten böyle mi idik de kendimizden haberimiz yoktu. öyle ise elbette akpye verilen oylarda azalma olmaz.
949 lirayla evini geçindirmeye çalışan bir babaya, masum bir çocuğa, hayalleri olan bir gence en büyük ihanettir.
Bir vicdan yoksunluğudur, boynuna bir milletin vebalini almaktır, kul hakkıdır, allah asla bundan razı gelmez..

elinizi vicdanınıza koyun, öyle basın mührü yukarıda allah var!
Hdp' ye oy vermekten iyidir.
(bkz: AKP ye oy vermeden önce düşünülmesi gerekenler)
Tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakacaksın atasözünü yanlış anlamıştır.
Kanıtların yasadışı yollarla ele geçirilmiş olması malum kişinin hırsız olduğu gerçeğini değiştirmez.

Ben mi ele geçirecektim kanıtları tabiki fetö ele geçirecek bir zamanlar kucağından inmiyordunuz.