bugün

linkten de anlaşılacağı gibi müthiş bilimsel açıklamalarla dolu, içeriğinden de anlaşılacağı gibi insanı inanılmaz bilgilerle donatan, enfes yazı. yok bu yazıdan tatmin olmadım ben diyorsanız "yazarın diğer yazılarını" okuyabilirsiniz.

yok artık.. ama hakkaten yok artık.
link:http://www.acunn.com/makale/yok-artik/291
en az şarkı söyleyerek para kazanması kadar komik bi durum.
işte, kusulası insanımsıların yaşadığı ülke de bunlar gayet normal durumlardır.
en fazla yetenek sizsiniz ile ilgili yazı yazabilir. ondan da makale falan olmaz.
aslında hülya avşar tenis oynamak baldırlarını göstermek ve saçma sapan yorumculuk* yapmaktan öteye hiçbir şey yapamaz. bir de evlilikleriyle çok güzel örnek olur bu tip ünlülerimiz. dakika başı evlen boşan evlen boşan* çok güzel örnek oluyorsunuz ünlüler dünyası devam edin böyle türkiye kurtulacak. ne insanlar var töre yüzünden, fakirlikten, işsizlikten ve daha bir sürü sebepten evlenemeyen insanlar var. nişanlısı askerde şehit olanları saymıyorum hiç ! hepsi sağlığınıza duacıdır.
ulan bunun kızı bile makale yazdı, anası yazmış çok mu. bize az bile.
Yazı tarzına bakılırsa kendine alternatif twitter yaratmıştır.
Daha kötüsü için, bu makaleyi okuyan topluluğa bakmak gerekir.
çok daha kötüsü için, makalenin ne olduğunu bilmeyen bu kadar sözlük yazarının bir arada toplanıp, "aa bu bile makale yazmış lan" falan demesi.
"götüyle şöhret yaptı sıra kalemiyle yapmada" denilesi durumdur.
birazdan sıçmaya gittiğimde, boşa zaman geçmemesi için daha iyisini yazmayı deneyeceğim makaledir.
hülya avşar'ında yazmış olduğu gibi" YOK ARTIK!".
(bkz: sıra kalemini siktirmekte)