bugün

Şaşırttı mı? Hayır.
Dogrudur. Hatta soyle bir soz soylemistir hz muhammed " turkiyenin basina yuzde elli alarak bir cumhurbaskani gelecektir o cumhurbaskani ne guzel cumhurbaskanidir onu secen cumhur ne guzel cumhurdur" demistir.
alıştık artık efendim yakın zamanda bizi şaşırtacak en önenli olay yeni mesih ilanı olabilir baķın şimdiden uyarıyorum son peygamber hz.muhammeddir.
oha. sonra neden bu insanlar ateizmi seçiyor? tabi kendi sorunları da, aptallığın bu kadarı fazla.
montaj olan açıklama. bu açıklama recep tayyip Erdoğan'a aittir.

bakın bunu ispat edeceğim.

şimdi arkadaşlar önce alttaki videoyu gözünüz kapalı izleyin.

http://www.youtube.com/watch?v=q7z7NJX69zg

şimdi gözlerinizi kapatıp bu videoyu izleyin.

https://www.youtube.com/watch?v=QsjD6787mDs

ikisi de aynı ses.

yer miyiz lan biz bu montajları. kadın dudağını oynatmış arkadan tayyip konuşmuş.
ipnece şir kokan açıklamalardır.

şimdi bir tane delikanlı gelsin de akp dini oy almak için kendine oyuncak etmiyor desin. bakara makara deriz enayiler inanır diyorlar, alanen.

o değilde bu karı ne çirkinleşmiş, töbe estafurullah...
Efendimizi (sav) buralara bu boş muhabbetler için dahil ediyorsunuz ya başka birşey demiyorum. inanmasanızda azcık saygı.
şu anda yaşamayan insanlar üzerinden prim yapma vol:98435678934687562386. bugün siyasette iki adım yukarı çıkıcam diye dininizi satmayın bari pezevenkler. gerçi kime diyorum ki?

efendim bizim siyasetimizde gelenektir bu. şu an hayatta olmayan bir insanın adını kullanarak hitap etmek. misal, "atatürk olsa şimdi sandığa gitmeyenlere tokatı basardı", "alparslan türkeş yaşasa, referanduma evet derdi", "rahmetli mehmet akif yaşasa, ihsanoğlunun yüzüne tükürürdü", "rahmetli erbakan olsa akpye oy verirdi" (e yuh artık amk). bu liste uzar gider. öyle ki sonunda allah'ın yeryüzündeki son elçisine kadar uzanıyor baksanıza.

çünkü biz millet olarak tarih bilmiyoruz. yok yok, aslında bilmiyor da değiliz. hiç bilmiyor olsak, öğreniriz, çok zor olmaz. ama yarım yamalak, saçma salak bir takım masallar biliyoruz. kafamızda bir şekil var, onun bir gıdım dışına çıkamıyoruz. hal böyle olunca da salak salak neticelere varıyoruz haliyle.bu

örneğin islamcı bir tayfa (buna tayyip erdoğan da dahil), islamda basbayağı bir reform yapmak arzusu taşıyan, hatta bunun için de kuranın, ezanın ve dolayısıyla namazda okunan sure ve duaların türkçeleştirilmesini ilk öneren kişilerden birisi olan ziya gökalpi hiç utanmadan kendi yollarının büyüklerindenmiş gibi lökleyebiliyor millete. onun şiirlerini, söylemlerini satabiliyor rahatlıkla.

başka birisi tutuyor, ziya gökalpi, atatürkü, mehmet akifi ve daha nice alakasız, birbirinin zıttı fikirler taşıyan insanı bir araya getirip, onların fotoğraflarını birleştirip yeni bir "akım" kuruyor kendince.

hal böyle olunca, hırsızlıkla, haksızlıkla, şirkle, katillikle bütünleşmiş insanlar hz peygamberin gurur duyacağı insanlar haline gelebiliyor birden. normaldir yani. böyle...e, böyle ...!
şu anda yaşamayan insanlar üzerinden prim yapma vol:98435678934687562386. bugün siyasette iki adım yukarı çıkıcam diye dininizi satmayın bari pezevenkler. gerçi kime diyorum ki?

efendim bizim siyasetimizde gelenektir bu. şu an hayatta olmayan bir insanın adını kullanarak hitap etmek. misal, "atatürk olsa şimdi sandığa gitmeyenlere tokatı basardı", "alparslan türkeş yaşasa, referanduma evet derdi", "rahmetli mehmet akif yaşasa, ihsanoğlunun yüzüne tükürürdü", "rahmetli erbakan olsa akpye oy verirdi" (e yuh artık amk). bu liste uzar gider. öyle ki sonunda allah'ın yeryüzündeki son elçisine kadar uzanıyor baksanıza.

çünkü biz millet olarak tarih bilmiyoruz. yok yok, aslında bilmiyor da değiliz. hiç bilmiyor olsak, öğreniriz, çok zor olmaz. ama yarım yamalak, saçma salak bir takım masallar biliyoruz. kafamızda bir şekil var, onun bir gıdım dışına çıkamıyoruz. hal böyle olunca da salak salak neticelere varıyoruz haliyle.

örneğin islamcı bir tayfa (buna tayyip erdoğan da dahil), islamda basbayağı bir reform yapmak arzusu taşıyan, hatta bunun için de kuranın, ezanın ve dolayısıyla namazda okunan sure ve duaların türkçeleştirilmesini ilk öneren kişilerden birisi olan ziya gökalpi hiç utanmadan kendi yollarının büyüklerindenmiş gibi lökleyebiliyor millete. onun şiirlerini, söylemlerini satabiliyor rahatlıkla.

başka birisi tutuyor, ziya gökalpi, atatürkü, mehmet akifi ve daha nice alakasız, birbirinin zıttı fikirler taşıyan insanı bir araya getirip, onların fotoğraflarını birleştirip yeni bir "akım" kuruyor kendince.

hal böyle olunca, hırsızlıkla, haksızlıkla, şirkle, katillikle bütünleşmiş insanlar hz peygamberin gurur duyacağı insanlar haline gelebiliyor birden. normaldir yani. böyle...e, böyle ...!

edit: düzeltme.
insanları (bkz: aptal yerine koymak) tır. ana avrat küfür etmek daha iyidir. devamında;

"bana verseydin seninle rahmetli bana gurur duyardı"

falan diye gider yani.