1. 1.
  hz muhammed'in ahlakini ornek alan ateisttir. en makul ateisttir.
  1 -2 ... benim amcamin cevresi genis
 2. 2.
  farklı kabileleri tek tanrı inancı altında toplayıp arap islam imparatorluğu kuran zekayı örnek alan bilinçli zattır. hz muhammed döneminin en devrimci adamlarındandır.
  1 ... david addison
 3. 3.
  (bkz: adolf hitler i örnek alan komunist)
  (bkz: deniz gezmişi örnek alan faşist)
  1 -1 ... pesimistyla
 4. 4.
  hicbir celiskiye dusmeyen ateisttir. zira hz muhammed yuksek ahlaki ve sevkatiyle taninan bir zattir. herkes tarafindan ornek alinmasi gerekir.
  1 -2 ... benim amcamin cevresi genis
 5. 5.
  takdir edilecek ateisttir.
  2 -1 ... cadalozcadi
 6. 6.
  hz muhammed hakkında kulaktan dolma bilgilerle bilmediği karakteri örnek alan ateisttir. zira her kaynakta farklı tasvir edilir muhammed, adeta masal kahramanı gibidir. dolayısıyla özenti ateist kardeşimiz de kendi yolunda yürümektense değişken, ancak sevilen sayılan bir karakteri seçmiştir kendine kürk diye.
  -1 ... agnostic
 7. 7.
  örnek almanın ne demek olduğunu bilmiyordur muhtemelen. eğer örnek alıyorsa ve fikir yürütme yetisine de sahipse kısa zamanda "o'nun allah'ın kulu ve elçisi" olduğunun da farkına varacaktır.
  -1 ... revenge
 8. 8.
  ibne değilim ama dötten yemeye doyamıyorum diyen ateisttir. *
  1 ... surudenayrilanidealistkuzu
 9. 9.
  aslinda ornek alma olayinin aslinida bilen ateisttir. diyelimki en normal haliyla karl marx'i ornek alan ateist. o da karl marx'i "kulaktan dolma" duyduklariyla taniyordur. yani ornek alinan kimsenin ahlaki belgelerle kanitli olmadigindan, hataya dusmeyen ateisttir.
  ... benim amcamin cevresi genis