bugün

daha önce de birçok kanalda yayımlanan benimle dans eder misin yarışmasının, yakında show tv ekranlarında başlayacak olan versiyonu. huysuz virjin in enerjisi ile bu program daima başarılı olmuştur, keza huysuz virjin in yerini ebru akel e bıraktığı ve atv de yayımlanmış olan dans eder misin yaz ateşi, programın eski dönemlerine nazaran fazla ilgi çekmemiş ve kısa sürede yayından kaldırılmıştı.
huysuz virjin varsa kesin izlenecek programdır.
hali hazırda ki hükümet tarafından seyfi dursunoğlu'nun huysuz olarak televizyona çıkması yasaklanmıştı. cezası doldu galiba eski yarışmasıyla ekranlara dönüyor.
Acun Ilıcalıyı geceleri diken üstünde yatıran dans yarışmasıymış.
(bkz: yine mi bamya)
artık kabak tadı veren format. seyfi dursunoğlu üzerinden prim yapmak moda oldu son zamanlarda. çıkacak oraya, iki üç kişiyi hırpalayacak, parayla tutulmuş seyirciler alkışlayacak, biz de izleyeceğiz. hadi canım oradan.
ne olursa olsun uzun bir aradan sonra huysuz virjini görmek iyi gelecektir.*
çok sevindim duyduğumda. heyecanla bekliyorum. ah birde seçmelere katılmam için izin çıksa aileden.
ne iyi olurdu.
(bkz: ne işim olur allesen)
hah şöyle dans programları yapın efenim.
huysuz virjin varsa mutlaka izlenesi program olucaktır ayrıca.
huysuz konuşmalarını sansürlemezse güzel olacak program..
yonca evcimik, uğurkan erez ve oryantal didem'den oluşan bir jüri görev yapacakmış bu yarışmada.
show tvde an itibariyle başlamış olan programdır. yine çok renkli yarışmacıların olduğu, huysuzun yaracağı, diğer yarışmalara oranla çok izleneceği kesindir. *
çok pis sikiş olacak programdır. demedi demeyin.
memlekette birşeyleri geriye götürmek isteyenlerin yine kendilerini göstermeye başladıkları programdır.

huysuz virjin gibi anlamsız bir karakteri tekrar ekranlara getirmek, milleti uyutmak için yapılan çabaları ve televizyon yapımcılığı içinde varolan kısırlığı gösteriyor.

bir diğer kangrende mehmet ali erbil dir şüphesiz.
jüri üyelerinin uğurkan erez, yonca evcimik, oryantal didem ve arkın zirek olduğu dans yarışması.
2 aydır yaz okulu ve arkadaşlarımın memleketlerine gitmesinden ötürü dans edemediğim için dans özlemimi bir nebze dindirmek adına izlediğim program fena da değil hani yarışmacılar. yarışmada ki siyahi çocuk selim in öz ablası sınıf arkadaşım selim çok iyi dans eder söylemesi ayıp değil zaten göreceksiniz.
program yazın bu sıkıcı gecelerinde eğlendirebilecek gibi duruyor.
Benimle dans edermisin formatına yurtiçi yurtdışı olarak çokça takip eden biriyim.

gerek dansa aşık olamam gerek bu programlardaki güzel performanslarla beklentimi yüksek tuttum heralde.

ilerledikçe düzeleceğini umduğum program.

ayrıca

(bkz: entry dolacak buralar)
saat kaç oldu gerçek yarışmacılara geçemeyen program. hayır , şunlar elense esas yarışacak yarışmacılara geçilse, ağzımızın tadıyla izlesek. ayrıca bu yarışmayı her zaman izlerim ve her izlediğimde off niye böyle dans edemiyorum diye üzülürüm.
(bkz: dens dens dens)
iyi başlamış yarışma Huysuz bu programa yakışıyor. Seviyorum kendisinin mizah anlayışını. inşallah sonuna kadar devam eder bu kez umutları yıkmaz.
(bkz: sikko)
eski yarışmalar kadar yetenekli yarışmacılar bulundurmayan yarışma.
(bkz: yetenek avcısı kelly)
acilen canlı yayından verilmesi gereken program. bant yayını aynı hazzı vermemektedir.
huysuz virjin olmasa bok gibi programdır.
hastası olduğum huysuz virjin adına izlenebilir olan program. yalnız huysuz virjin'i bağımsız bir programda görmek istiyorum.