bugün

malumunuz 14 yaşındaki bir çocuğa cinsel tacizde bulunup salıverilmesine sebep olan hadise sözde çocuğun ruhsal sağlığının bozulmaması idi fakat verilen raporu beğenmeyen ve itirazlarda bulunan üç yetkili doktor idari, para ve kınama cezalarına layık görülmüş. Adli Tıp Uzmanları Derneği ve ATK 1. ihtisas Kurulu Başkanı Doç. Dr. Serhat Gürpınar Gaziosmanpaşa Şubesine uzman doktor olarak atanmış efendim. bazen şaşıp kalıyorum bir ülke bu kadar kısa bir sürede nasıl böyle değişebilir kurumlarda, kuruluşlarda bu kadar kadrolaşma olabilir mi? beyanatlarını, fikirlerini beğenmediklerini tüm ülkenin öğreneceğini bile bile yinede kimseden korkmadan, çekinmeden bu kadar kolay rahat cezalandırabilir mi? ayıplanmak için değil bazen insan insan olduğu için yaptıklarından utanmalı. yok kardeşim sizde bu da yok utanma duygusu yok, insanlık yok, karakter yok benim güzelim ülkemi ne hale getirdiniz beni ve ülkemi yönettiğiniz için sizden iğreniyorum bu dünyaya layık değilsiniz siz, sizi bir uzay mekiğine koyup galaksi galaksi dolaştırmak lazım evrendeki en iğrenç gezegeni de buluncada oraya yerleştirip kaçmak gerekiyor.

http://www.hurriyet.com.t...ndem/10690627.asp?gid=229