bugün

maalesef ben ve benim gibi birkaç kişinin bu günah yuvasında sap kalma durumudur. millet 1 yetmiyor 5 kişiyi aynı anda idare ederken bizler ancak arkalarından sallamakla yetiniyoruz. oysa ben de isterdim bir sözlük kızı için bayburt'a gitmeyi ve hatta bir bahçe duvarına yaslayıp ayak üstü kıyafetlerle sevismeyi.
bu günah yuvasında temiz kalmak gibi bir amacımız yoktu fakat ne yazık ki kaderimiz oldu bu.
Sevişme falan yok ki.
Sabahki olay da, az evvelki olayda da herhangi bir seks olayı olmamış.
Zavallilar aylarca sanal takılmış ve ifşalar patlamış.

Kendini kötü hissetme yani ortada seks yok.
size bu konu hakkında bir anımı anlatayım. benim yurttan bir arkadaşım vardı, ayda bir yada iki kez sinemaya giderdik. Neyse bir ara vizyonda ki filmleri takip etmemişiz. Vizyonda Müttefik isimli bir film var. Brad Pitt oynuyor. "E buna girelim bari." dedik. "Keşke girmeseydik." dedirten bir manzara ile karşı karşıya kaldık. Film meğer aşk filmiymiş. Daha kötüsü inanın bu değildi. iyi görmek için ortadan almıştık biletleri. Sağımızda sevgililer ,solumuzda sevgililer, önümüzde sevgililer, arkamızda sevgililer vardı. Yanımda birisi olmasına rağmen hayatımda ilk defa kendimi o zaman yalnız hissetmiştim.

Not: Eğer pandemi biterde ,sinemaya giderseniz gideceğiniz filmi iyi araştırın, öyle gidin. Sonra sap kalmayın vesselam.
bunu da elitlik diye bize kakaliyorlar amk. eziklik bu.
(bkz: 31 çek onurlu yaşa)
Galeriye katkılarımı sunarım...

görsel

görsel

görsel