bugün

Ahlak, peygamberimiz, ben güzel ahlakı tamamlamak üzere gönderildim. buyurmuştur. Siz, o ahlak üzere değilseniz, ve batılı bir yazarın "varsın papazlar iki yüzlü olsunlar Allah yüceliğinden bir şey kaybetmez." sözünü bilmiyorsanız o sizin meseleniz... Müslüman geçinen kişilere bakıp da Müslümanlığı tanımıyorsanız o da sizin probleminiz... Mesele dinde değil, dini yanlış yorumlayanlarla, dini bozmaya çalışanlarda....
insanlarin ahlaki sadece dine indirgemesi sonucu onlar ahlaksiz gibi gorunuyor.
en kotusu ahlaki cinsellige indirgemek.
ahlaki sadece cinsellikten aciklik kapaliliktan ibaret gormek.

oysa isci hakki insan hakki onlarda.
adaletsizlik yok gibi.
insan hayati degerli.
musteri kandirma yok onlarda.

gavur dersin ama ordan emekliler cok memnundur oralardan.
temiz birbirlerine gulumseyen insanlar.
sadece samimiyet eksin paylasim yok adamlarda.
kötü kısımları göstermediğinden öyle geliyor olabilir diyeceğim ahlaksızlık.

yunanistan'da bir futbol karşılaşmasında ya fener ya galatasaray tam hatırlamıyorum kale arkasında olan olayların hiç birini televizyona yansıtmadı.

evet ceza aldılar ama bas bas bakın bizim taraftarımız ne kadar kötü ne kadar iğrenç insanlarız diye yayın yapmadılar.

adamlar kendi ülkelerini kötülememek için uğraşırken bizim aydın geçinen medyamız bizi kötülemek için uğraşır.

bu tarz bir şeyi de dine bağlamak yobaz dediğin insanlar ile aynı kefeye girmek oluyor.

niye bu yazıyı yazdım onu da bilmiyorum.

ben gideyim cahil,yobaz, elinde tespih ile ocakta çay içip yarın döveceğimiz liselileri seçeyim. çünkü bu ülkede aydın kesim sadece solculardan çıkıyor evet.