bugün

insanı şaşırtan durumdur.
vallahi biliyorum. ama elin adamlarından öğrenmedim.
maç izlerken öğrendim. herkesi kendiniz gibi biri açıklamazsa öğrenemeyecek zekada sanmayın.
oyuncunun kafasının, vücudunun veya ayağının herhangi bir bölümünün rakibin kale çizgisine toptan ve son rakipten daha yakın olduğu anlamına gelmektedir. Futbol oynamıs her kız bilir bunu. Cok da sasıralacak bir durum degildir.
(bkz: Oto boka çok afedersiniz şeklinde başlık açmak)
sağlam bir babaya/abiye sahip olduğunu gösterir veya erkek kankaya. 3. ihtimali hepimiz biliyoruz.
illa önceki sevgilisi mi öğreticek? Bende biliyorum ama babam öğretti. Aklınız hemen başka şeyde beyler
(bkz: hoşlanılan kızın pasif ofsaytı bilmesi).
her başlığa "çok afedersiniz" ekleyip komik olduğunu sananlar tarafından yapılan tespit olabilir bu. Benzer gerizekalılığı "cinsel seks" olayında da sık sık yaşamaktayız.

(bkz: kendi kendini rezil etmek)
merak etme, teoride biliyor ama maç izlerken fark edemiyor.
Bana eski nickimi hatırlatan başlık.
Daha kötüsü sizin bilmemeniz ve size anlatmaya çalışması.
tek kusuru bu olsun be dostum. bir çok hakem bile hala bilmiyor ofsaytı.
iddia falan da oynuyorsa cinsel bölgesine bakmadan kız olduğuna emin olmayın.
pikaçunun revaçta olduğu, pier van hooijdonk'un kral muamelesi gördüğü yıllardı kız arkadaşımla fenerbahçe maçını izliyorduk. uzun uğraşlar sonucu sehpa üzerinde durmakta olan bardaklar ve küp şekerler yardımıyla ofsaytın ne olduğunu öğretebilmek ülküsüne nail oldum. bir süre sonra fenerbahçe gene ofsayta düştü. kız arkadaşımın buna verdiği tepki muazzamdı 'ofsayt kazandık. '
O değilde niye af ediyoruz?

Bu bizim milleti de anlamak mümkün değil.

Bilebilir ne var bunda.
aklını fririk almış olanların ofsaytı ihmal ettiklerinin bir göstergesisir.
evlendiginizde dünya kupası izlerken size
''la herif bi mısır patlat da yiyek la!
cay da koy gülüüümmm, sst yavrum hepsi senin mi bir de ehehe''
deme riskini beraberinde getiren sevgilidir.
:(