bugün

afrikalı erkek arkadaşı olmayan kızın söylemidir.
hoşlanılan kızın o dakikadan itibaren hoşlanılmayan kıza dönüşmesine neden olan söylemidir.
motor, kaşar diye tabir edilen tanıma cuk diye oturan kişidir desek çokta yanlış olmaz sanırım. lakin bunu söyleyen türk kızı olur mu araştırmak gerekir.
hoşlanan erkeğin , hoşlantı çeşitine bağlı olarak ürün iadesi isteği , akıl telakkisinde bulunma durumu gereksinimi ya da tam tersi memnuniyet içerikli duygu vaziyetini yaşaması fiillerinden birini yahut birkaçını birden yaşaması haliyle reaksiyon göstermesine mahal veren kız sesidir. hiç rastlamadım . bulana toplu günlerde kullanması dileklerimi buradan bütün kıskançlığımla iletiyorum efendim.
önce 3 kız bir tek benim olduğum grubu deneyelim sonra senin isteğini yaparız aşkım, denir ve 3 kız ayarlanıp grubun tadı çıkarılır. sonra da kızla yollar ayrılır. artık ne bok yerse yesin.
zarf atar aslında. yer misin, yemez misin?

"tamam aşkım yapalım, getireyim bizimkileri" dersin, sonra "ay sen beni kıskanmıyor musun? nasıl paylaşırsın beni elin herifiyle" der. beyniniz s.kik halde, suçlu siz olursunuz.
fantezi manyaği bir sevgiliye derse, sorun olmayacaktır.
iğrençtir , daha ötesi var mı lan ?
kızın yanına gidiyorsun bir iki hafta hoş güzel herşey muhteşem gidiyor hoşlanmaya başlıyorsun , sonra geliyor yanına ya ad soyad biliyormusun , ben bu grup seksi çok merak ediyorum diye.
abi insan başından vurulmuşa döner.
Valla kısa zamanda merakını giderin derim ben. Yoksa o senli ya da sensiz o boku yiyecektir.
kalbe bir ok gibi girecek cümleyi kurmasına neden olur. evet.