bugün

çok hoşlandığınız, ama başkasıyla çıktığı için bir türlü açılamadığınız kızın garip hareketi.

pınar... ela gözleri, ipek gibi salınan kumral saçları ile kalbinizin teklemesine neden olan o güzel...
bir gün, bahçede dolaşırken müdür sizi çağırmıştır, der "çıkar kalem", siz içinizden "ulan manyak galiba, bahçede kalem istemek ne aminyum!?" deyip, belinizden 7.65'i çıkarırsınız, bunu gören müdürün gözleri fal taşı gibi açılır, şener şen gibi ayaklarını götüne vurarcasına koşarak ortamdan uzaklaşır. siz etrafınıza bakıp kimsenin görmediğinden emin olduktan sonra emaneti tekrar belinize takar ve dolaşmaya devam edersiniz. arkadaşınız mustafa denk gelir:
- abi duydun mu pınar'lan berk ayrılmış.
+ aaa, harbi mi lan?
- tabi abi, dün ayrılmışlar sanırım, sen onu beğeniyordun ya, seviyorsan git konuş bence...
+ sağol mustafa, hayırlı günler.
- bilmukabele abi.
az daha ilerleyince birden içiniz cız eder - sevdiceğiniz pınar karşıda bir bankta ağlıyordur! yanında kaşar arkadaşı merve onu teselli etmeye çalışıyordur. hemen yanlarına gidersiniz, gerçekten hüngür hüngür ağlıyordur pınar! "ulan piç berk, skip bıraktın kızı di mi yavşak!" diye içinizden geçirirsiniz, çok kızarsınız berk'e. belinizi bir kez yoklayıp kendinizi rahatlattıktan sonra pınar'a:
+ pınar nooooldu?
diye sorarsınız, ama pınar sizi duymamıştır sanki, ağlamaya devam eder.
siz, centilmen bir beyefendi olduğunuz için eğilirsiniz, kızın göz hizasına gözleriniz gelecek şekilde vaziyet aldıktan sonra tekrar sorarsınız:
+ pınar nooooldu? pınaar, pınar noooldu?
orospu merve dayanamaz ve sizi itip:
- susar mısın girizikalı kız ağlıyo şu an!!!
deyip sizi rencide eder, siz de dayanamayıp "ulan seni..." diye mırıldanıp elinizi belinize götürürken birden gözünüz tekrar pınar'a kayar ve vazgeçersiniz. kafanızdaki kara listeye berk'ten sonra ikinci sıraya merveyi de eklemeyi ihmal etmezsiniz ama.
içiniz gidiyordur pınar'ı gördükçe, dayanamaz ve teselli etmek için onunla konuşmaya çalışırsınız:
+ pınar ayrıldınız mı?
pınar öfkeli bir biçimde size döner ve gırtlaktan gelen, kulak tırmalayıcı bir sesle bağırmaya başlar:
* ayrıldııım, koca istiyom, gel beni aaal, gel beni aal, al beni ulaaan, al beniiii!!!
bu sırada ayağa kalkmıştır ve size doğru hamle yapar, merve kaşarı onu zaptetmeye çalışır, "şşşt tamam tamam" der, ama pınar onun elinden kurtulup sizi kovalamaya başlar, siz de kaçarsınız, bu durumu içinde bulunduğu strese verirsiniz.
o olaydan sonra arada bir "mına kodumunun kezbanı" demek gelse de içinizden pınar'a, onu çok sevdiğiniz için bu düşünceyi hemen bertaraf eder, "tööğbe tööğbe" deyip tekrar gelecek hayalleri kurarsınız onunla...
metro diye cevap verilmesi gerekilen kızdır.
O da size vapur falan dediyse evlenin zaten.
merhaba ben hoşalılan kı... şaka şaka.

bir eylem.
http://www.izlesene.com/v...m-ordek-versiyonu/7926198
Muhtemen canı albeni çekmiştir.
Soğuma sebebidir. O ne amk "al beni" hem de bağırarak.
kudurdum.com