bugün

Ancak ezik ve malların yapacağı şeydir.
Ben gibi yapın hiç bir zaman tutmadim içimde karşılık bulduğum da oldu redddedildigimde ama dayanılmaz bir hafiflik yaşıyorsunuz her iki halükardada.
Kızdan olumlu sinyal alınmamışsa açılmamak daha doğru olur.

Bırakın inceldiği yerden kopsun.
halimi arz etmeğe yâri tenhada bulamam
yâri tenhada bulsam kendimi asla bulamam
der fuzuli..
aşkımı derdimi anlatmak için yâri yalnız bir yerde yakalayamam, yâri tenhada yakalasam o zaman da kendimi asla bulamam der...
usta konuşunca bize susmak düşer.
Bilmiyorum ya reddederse diye endişelenir dururum. Olur mu Olmaz mı sonu bilemem ama olmazsa o sokaktan bir daha geçemem ben. Komşu kızı olmasıda cabası.
korkulmaması gereken durumdur. ilk defa teklif ettim ve ret yedim ama hala yaşıyorum. daha sonra başkalarıyla da ettik edildik hala yaşıyoruz. korkmayın sizin gözünüzde büyüttüğünüz kadar büyük bir olay değilmiş.
En fazla hayır cevabı alırsın ve önüne bakarsın.
Hayat keşke diyecek kadar uzun değil.
yapılan en büyük hatadır.
Biz etrafimizda hoslancak kiz bulamiyoz milletin derdine bak. Gerci buldum bitane ama internetten tanismaya karsiyim deyip pas vermedi kendisi.
açıldıkta denizinde bogulursun yeğen yapma.
Karşı tarafın durumdan haberinin olmayışından ya da haberi olmasına rağmen oralı olmayışından mütevellit cesaret vermeyen ve hatta cesaret kıran hareketlerin erkek üzerindeki etkisi.
(bkz: hayırlı forumlar)
(bkz: selam beyler ben mert)
görsel
(bkz: hoşlanıyorsan git terslen gel bence)
Açılın lan açılın bekletmeyin!

Hatadır.
yüzme bilmediğini gösterdiği için ayakların hep yere değmelidir.
ortaokuldayken birçok kez yaşadığım durumdur. evet.
hoşlanılan kızın da sizden hoşlandığını belli edecek bariz bir davranışı yoksa açılmayın zaten. ego tatmini yaparlar.
En fazla kabul etmez ne olacak. Yıllar sonra vah tüh edecek misin bunun için? Aklına bile gelmeyecek. Ama açılmazsan yıllarca içinde ukde olarak kalacak. Keşke söyleseydim lan deyip duracaksın. Diyelim ki egosunu tatmin edecek karşındaki , etsin. isterse dalga geçsin. Ne olacak. Diyojen’nin dediği gibi “Beni aşağılayabilirsin ama ben aşağılanmam”
kendini açmamak, sevginin ölümüdür; kendini açmaksa sevgilinin ölümü.
Bu derde bi' büyük açasım var.

Öyle şeyler yaşıyorum ki gönül işleri arada kaynayıp gidiyor. Kendimi bi düzlüğe çıkarabilsem gerisi gelecek ama ben hep dipteyim. Of off..
Bu kadar cesaretsiz olunmamalı, neresi zor bunun?
Bir kere kırıldı mı artık düşünülmeyen, sallanılmayan olay.
kızlar ne istediğini bilen ve ifade edebilen erkeklerden hoşlanırlar.
1. tebessüm ederek gözlerinin içine bak
2. ve "senden hoşlanıyorum" de
(sırayı şaşırma,...önce bakış)
açılma boş ver.