bugün

o an beyniyle düşünemediğinden insan normal. daha doğrusu düşünemediğinden normal.
o anda yapılması makul olan tek bir şey vardır. biraz susmak ve konuyu değiştirmek. başka yolu yok.
sanılanın aksine olumsuz değil gayet olumlu sonuçlar veren durumdur. duygularınızın içtenliğini, onunla olmanın size yaşattığı heyecanı gösterdiğinden her hoşlanılan kişiyi de mutlu eder bu saçmalama hali, tabi size özel bir garezi yoksa.
doğal davranıldığı taktirde kendinizden utanmanıza yol açacağını düşündüğünüz saçma durumu gizlemek adına kendin değilmiş gibi davranınca patlayan durumdur. kendin ol yetiyor.
aslında karşındakinin mutlu olmasını sağlayabilir. "lan bu çocuk beni görünce saçmalamaya başlıyo, heyecanlanıyo" tarzı düşünceler beynine girer. Böylece oda sizden hoşlanmaya başlar.
kaçınılmaz olandır. hele de "ahanda o kız bu kız abi" tiribindeki türk erkeği için! düşünsene adam kafayı yemiş o kızı bi gün bulucam abi diye. sonra kız çıkmış karşısına. bu sefer de nasıl etkiliycem lan derdine düşmüş. e napıcak saçmalıycak tabi.

-merhaba necati nasılsın?
+ıııhh...ya...işte aslında...iyiyim ya galiba!

daha konuşmanın başında başlanır zaten sıçmaya. bir "iyilik. senden ne haber?" bile denemez kıza o derece yani. bir de daha komplike bir şey sorsa kız hepten gitti mal.

-ya bizim şu olay vardı hani buluşcaktık hep beraber sinema için ne oldu o ?
+ya nolcak amua goim gideriz ya dıngılını yidiğim dert etme sen bacım!

hepten sıçtı işte. iyidir ama saçmalama halleri. tabi kıza küfretmediğin sürece.
"ben burdan daldim mi karsi iskeleden cikarim" Ata Demirer in dilinden.
genelde utangaçlıktan, ne diğeceğini bilememekten yapılan bie eylem.
Hoşlanılan kişi odun değilse bunu çok tatlı görür. Hoşlanma zamanları saçmalama zamanları olarak bilinmeli.
sacmalamanin yani sira dizlerim titriyo abi. Insan kurdugu cumleyle,davranislariyla kendini ona kanitlama cabasinda oldugu icin daha dikkatli davranmaya calisirken sacmalayabiliyor.
genelde hoşlanılan kişi ben olduğum için başkaları benim yanımda saçmalar...
normaldir. insan hoşlandığı kişinin yanında saçmalar. kaçınılmazdır.
Özellikle bende fazla olan durum ne oluyorsa bu bok yüzünden oluyor . Lan bide mani olamıyorum lan ister istemez saçmalıyorum nasıl birşey anlamadım bende .
ne diyeceğini nerde olduğunu unutturacak derecede saçmalattırır bazen.

-nasıl yemeği beğendin umarım.
-evet şahane teşekkür ederim.
-ben yaptım.
-dürüm söyledik ya mehmet
-hee şey tamam.
beynin tüm fonksiyonlarını durdurup kalbin ve iç güdünün çalışması.
Yalnız kalınca düşündürür burda bunu neden yaptım dedim diye ama güzeldir eğer ki duygular karşılıklı ise.
ilk zamanlar allahım emri gibi bişeydir.
Olmazsa olmazdır. Yoksa nasıl kendinize aşık edebilirsiniz onu
bir de babamın hoşlandığım kişinin yanında benimle dalga geçmesini eklersek, katmerlenen durum.
akım derken yokum demek gibi bir şeydir. hayır ne saçmalıyorsun amk. desen yeridir. ok yaydan çıkmıştır bir kere.
Hoşlanılan kişinin 'Bugün çok şıksınız. Böyle bir değişik olmuşsunuz.' cümlelerine karşılık olarak hoşlanan kişinin ''Allah Allah!?'' diye cevap vermesidir.
Yarım saattir yaptigimdir. Hem de tek kelime konusmadan.
Hergün yaptığım ve benim için artık günlük bir iş haline gelen sorundur.
Çoğu kişinin hergün yaşadığı günlük rezil olma işlemidir.
Yakışıklı iseniz:
- kem küm...
+ayyy çok tatlı.

Tipsiz iseniz:
-kem küm...
+ ay salak bu çocuk.
güncel Önemli Başlıklar