bugün

Açıldığınız kişi eğer gerçekten adamsa bunu yüzünüze vurmaz. Gayet insani bir eylem olduğunun bilincinde davranıp siz ona ilk adımı attınız diye sizi daha çok sahiplenir. Ha açıldığınız kişi yanlışsa işine gelmediği anda iki saniyede sizi orospu diye lanse eder.
Pek tavsiye etmem. Ona duygularımı açtığımda bana düşman olmuştu. Tabi herkes bir diye bir şey yok.
Karadeniz sularında açılmak bile daha az cesaret ister.
hayatımda ilk kez birine açıldım o da dinine aşırının aşırısı düşkün olduğunu ve hiçbi' kızla ilgilenmediğini söyledi. hayattaki şansım.
Sakın yapmayın önermem.
Erkekler peşinden koşmayı seviyor, bir kadının onlara ilgi duyduğunu anladıklarında ise havalara girerler ego yaparlar, sonra hoşlandığın erkek yerine egosuyla konuşursan anlarsın nasıl bir hata yaptığını.
yapanlar var ve içlerinden bir tanesi an itibariyle mutlu ve huzurlu..

ha tabii ki büyük bir altyapı, kapasite ve özgüven ister..

bunu sadece biyolojik olarak değil, gerçek anlamda kadınlar yapabilir..

(bkz: türkiyede kadın olmak)
işin kadın/erkek boyutundan çok karakter yapısıyla ilgili olduğunu düşündüğüm/düşünmek istediğim durum. katiyen olmaz erkek açılacak, hayatta ben söyleyemem diyen kadından, kendisine beğenisini itiraf ettikten sonra kadını egosuna köle eden adamdan hayır gelmez.
Rahat batıyor da biraz hayattan bezmek istiyorum psikolojisidir.
yapmışlığım vardır fakat bir daha yapmam. çünkü ben daha kendisinden emin olamayan kararsız bir kimseyim. pişman olmamın genel sebebi açıldıktan sonra aslında hiç de o tarz şeyler hissetmediğimi idrak etmemdir. bu durumda hem karşı tarafın aklına sokmuş oluyorsun kendini, hiç düşünmüyorken bile düşünmeye başlıyorlar ve kadın kafasından farklı olarak garip bir şekilde direkt meylediyorlar. e karşılık görünce de doğru iş yaptığını zannediyor dişi kişi.
karşılıklı, bol yanılgılı ve büyük ihtimalle kısa süren bir ilişkiden sonra da mutsuzlukla bitiyor çoğunlukla.

tabi bu hoşlanılan kıza açılmak durumunda da görülebilir. bilemedim.
Bir şeyi ya yapmalı ya yapmamalı.

Konumuza gelince hoşlanılan bir erkeğe asla açılmamalısınız.
Senden hoşlanıyorum ama bunun bir önemi yok, çok da şaapma yani.

Bir gün (çıkmaz ayın bir günü) birinden hoşlanır da Böyle açılmaya kalkarsam sinir bozuculuktan dayak yer miyim? Hayır yani o cesareti bulduğum zaman yine kuvvetle ihtimal sevilmiyor olacağım da o bakımdan.
Bak ne yap biliyor musun karşısına çık açık açık söyle sevdiğini. Erkekler planlı bir çıkma teklifini sevmez. Niyeymiş sizlerde pek tabi teklif edebilirsiniz ne var bunda illah biz gül mü atak yukardan.
Dünyada fazlasıyla kötü şeyler oluyor heyecanınızı, sevginizi, mutluluğunuzu paylaşmayı ertelemeyin.
Karşı tarafın ne düşündüğünü falan da sallamayın.size dert olacağına ona olsun.
"Vay ameka" cevabını alınca daha da yapmam dediğim olay.
bir kere yaptığım ve bir daha asla yapmayacağım eylemdir.

ben o kadar tereddüt edip yanına gidip hoşlandığımı söyleyeyim o bana ibne misin lan sen şerefsiz desin. hepsi odun bunların. net.
Gene bir ön yargıyla karşı karşıyayız arkadaşlar. istememek suç oldu şimdi de.
Keşke demekten iyidir ama hoşlanılan kıza açılmaktan daha çok cesaret ister.
kız olsaydım tereddütsüz yapacağım durumdur. başka kızlara kaptırmamak için tabi ki.
ahaha söyleyin de bir s*ktir yiyin kendinize gelin küçük kezbanlar.
inanmayın her tecrübesini anlatana her erkek aynı reaksiyonu vermiyor kendi açılan kız özgüvenlidir,girişimcidir,zeki,çevik,cekicidir,zaman ve enerji kaybından kurtarır candır.
Yapmayın, pişmanlık verir.
Olgunluk belirtisi.
bir erkeğin kıza açılması kadar normal bir durumdur.

hoşlanan söylesin kardeşim kasmayın.
Açılmazlar genelde.
Kendileri bilir.
kolay iştir. başı bağlı değilse olumlu bakar zaten. azıcık cilve yeterli. ahaha.