bugün

Heyecanınıza yenik düşmeyin. Eğer kız sizden etkilendiyse, rahat olun ve muhabbet kurun. Kızın hoşlandığı şeyleri öğrenmeye çalışın ve onlarla ilgili tartışın. Hem komik hem de sempatik olmaya çalışın. Eğer konuşmalarınız kızı etkilediyse romantizme başlayın. Onun hakkında neler hissettiğinizi söyleyin.
montunuzu yanınızdan ayırmayın sakın. bir de buluşma yerine erken gelin 2 saat kadar.
Efenim rahat olun. Kendiniz olun. Nasıl olsa siktir olup gidecek. Terk edecek. Bunu göz önüne alarak buluşun.
rahat, olduğun gibi ol yeter. evet heyecan var ama kasıntı olmanı gerektirmez, yani ben o sanatçıyı bilmiyorum diyebilmek gerek kasıntı cevaplar vermek yerine. tabi kırk yıllık kanka muhabbeti de kurmamak gerekir o ayrı.
yapacağınız konuşmayı plânlamayın zira tutmuyor. ne kadar heyecan verici olsa da konuşmanızın en azından en etkileyici bölümlerinde hep gözlerine bakın. etkilemek için değil, etkilenip etkilenmediğini görebilmek için. en önemlisi de olabildiğiniz kadar kendiniz olun şeklinde öğütlerle ifade edilebilecek durumdur.
görsel
çok uzun cümleler kurmayın,daha çok dinleyici olun,anlatsın can kulağıyla dinleyin sorular sorun.
Bir kere sigara içiyorsanız özellikle oturacağınız yerin sigara içilmeye müsait olduğu bir yer olmalıdır. gülmeyin önemli bir tiryaki için, en azından o sigara size çok güzel rol verecektir, rahatlatacaktır. onun dışında lütfen normal olun hatta heyecanlı olun be. inanın çok güzel görünüyor. bırakın sesiniz titresin, heyecandan çay bile içemeyin,gözlerinizi kaçırın tam bakamayın ne bilim neyse ne anasını satayım gösterin. eğer karşınızdaki kız gerçekten öküz değilse, bu çok hoşuna gidecektir. zaten sizi rahatlatmaya çalışacaktır. yani efendiler bırakın ilk buluşmada direksiyonu ona, nereye götürürse de gidin.
yemek yeme işini kesinlikle ama kesinlikle kahvaltısında sucuklu yumurta da olan bir restauranta bırakın.
gerilme ve ümitlenme.
* fazla kendinden bahsetme ben şöyleyim ben böyleyim gibisinden konulara girme daha genel konulardan konuşmaya çalış ve herzaman sessizlik olduğunda bir konu bul.
rahat olun. nasılsanız öyle davranın. mümkünse çok konuşun ama boş konuşmayın. kıza fazla konuşma şansı vermeyin. çünkü bilin ki o kız konuşmaya başlarsa bittiniz. neyse boş konuşmayın, rahat olun, brazda yerine göre espri yapın. daha dogrusu espri yapmaya çalışın. merak etmeyin kötüde olsa gülecektir çünkü ilk buluşma. fazla sigara içmeyin tiskinebilir. içiyorsan 1 tane iç ama karizmanı hiçe sayarak içme. yani hayvan gibi sömürme sigarayı. cool için amk onuda mı ben söliyim. yaklaşık 20 kızda denedim 20siylede çıktım. ama 20siylede ayrıldım. hikayenin bu kısmı biraz buruk.
sakin ol duyarlı ol güvenilir ol olay bitmiştir.
http://d24w6bsrhbeh9d.clo...photo/a1A1Xdv_700b_v1.jpg
toplanın yamacıma, veriyorum tavsiyeyi:

(bkz: özgüven)

ilk defa bir kızla buluşacak erkek yazarlarımıza, başarılı olmaları adına işin pezevengi olmuş yazarlarımızın verdiği tavsiyelerdir.
araban yoksa paraya kıy taksiye bin, kızın yanına deve götü yağlamış gibi terli terli gitme.
biz öyle gördük :D:D:D:D:D:D:D
teoride bu başlık altında yazanları uygulayamayacaksınız nasıl olsa.* *
pratikte sıçmayın yeter.
heyecanlanıp saçmalamayın. kendinize güveniniz olsun. karşı tarafa iltifat edin. ayrılırken öpün, güzel zaman geçirdiğinizi söyleyin yalnız yanaktan olsun.
kemal sunal ın filmini izlemesini tavsiye ederim sende bir kitap al.
buluşmaya gitmeden önce bol bol lahana turşusu ye!
daha ben açılamadım bile of ulan of.
Gözlerinin içine bak sadece ve sadece bunu yap eğer gözlerine baktığında yüzün kızarıyorsa seviyorsun, asla bırakma. Eğer gözlerinde hiçbişey göremiyosan siktiret daha iyisini bulursun :D
gözlerinin içine güzel bak,kuul gözükeceğim diye kasma,samimi ol,yapış yapış olma,sığırlık yapma,devamlı espri yapayım da ortamı yumuşatayım derken kıza asker arkadaşın muamelemesi yapma,fazla duygusala bağlama sonra bağlarsın ilk günden itici olur.
Heyecanlı görünmeyeyim diye fazla serbest ya da havalı davranma. Aradaki sınırı bil. Çok önemli.