bugün

eyvallah dayı oğlu hoş gördük. 40 karakter niye amk.
yazdığım hemen yayınlanıyor mu yoksa bi süre geçmesi gerekiyor mu?
şimdi ben buraya neden geldim, niçin giriş yaptım? Bunu izaha gerek yok, gördünüz geldim ve girişimi yaptım.
Baylar ve Bayanlar Mavi Hoşgeldinleriniz Olsun.
hoşbulduk diye cevap gelir genelde... yada nevar lan felan diyede cevap geldiği olur siz eniyisi wellcome deyin
hoşbulduk çaylağız diye 40 karakterli entry girmek gerekiyormuşmumuş.
hoşbulduk sevgili uludağ sözlük ! nassınız iyimisiniz ?
Adını bilmem ama bir dönemler yazlık yerlerde Hoş geldin melek sefalar getirdin diye bir şarkıydı galiba. Neyse o zamansa Hoş Bulduk diyelim
!@#$% €£¥₩^&*%×?*&^Suriyeliler in istilasi olabilir buyrun sefa geldiniz sefasinida surelim suriyelileri ama nezaman?
bundan sonra burada terbiyesizlik yok kadına hakaret olmuyacak ulennn
sorarsanız sen kimsin diye
cevabım ADALET...
Bu başlık cidden çok hoşuma gitti, üye olur olmaz "hoş geldin" konusuna yönlendirilmek gerçekten güzel bir jet. Bu vesile ile hoş bulduk diyorum ben de.
Hoşgelmişen hoşgelmişsin gibi versiyonları olan, hoşbulduk ile tamamlanan nezaketten bir söz.
Karşılığı "Hoşbuldum" denilecek entry dir.
Güzel bir jest olmuş, düşünenlerin emeklerine gönüllerine sağlık. Tabi ki hoş bulduk, umarım daha da hoş vakitler geçiririz hep birlikte.
"Nerden çıktı lan bu" düşüncesinin dışa vurumda aldığı son haldir.
rusçasını şuan hatırlayamadığım kelime neyse genelde hoşgelmem zaten.
hoş geldiniz ama niye boş geldiniz (akrabaların gelen misafire yakınlık derecesi gözetilmeden yapıştırdığı laf) .
Bir yere yeni giriş için kullanılan söz öbeğidir.
ardından hoş bulduk denmesi gereken kelimedir.
genelde hoş bulduk diye cevap verilen karşılama sözcüğü.
Sözlükteki nezakettir. Çoğul ekinin çoğullara has olması gerektiğini düşündürür. Ben hoş buldum, sen hoş geldin.
gülümseyerek söylendiğinde insan üzerinde pozitif bir etki yaratan cümle. ayrıca sözlüğe üye olunduğunda yönlendirilmektedir.
samimi bir karşılama cümlesidir kendisi. klişeleşerek anlamını yitirmiştir.
gelmek ve hoşluk ... bu iki kelimeden kurulu nezaket ifadesi ... ne güzel ...
hoşgeldin diyebileceğim biri olmadığı için gereksiz bir kelime benim içinn..