bugün

gizli ibneliktir.
Bu zamanda ibne olup kendine vurduranlar daha dikkat çekici olduğundan ayıptır tabi.

Lakin homofobik olmak ayrıcalıklıdir.
Ayıp değil öküzlüktür. Yada gizli eşcinsellik belirtisidir. Kendi cinsel tercihleri ve istikrarından şüphesi olmayan bir kadın veya bir adam bir eşcinselden neden rahatsız olsun.

Rahatsız olman için ya özenip, kıskanıyorsun ama kendin yapamıyorsun diye derk ediyorsun, yada kendi cinsel kimliğinden emin değilsin ve bir eşciselle yan yana gelince kendine hakim olamayıp eşcinsel olmaktan korkuyorsun!

2 Sene New York, Manhattan'da yaşadım. Oranın takma ismi "Eşcinsel Adasıdır". Nüfusun sanırım % 40'ı direkt eşcinsel, kalan kısımdan bir % 30 da en az biseksüel çıkar. Yani nüfusun toplamda % 70'den fazlası Bi veya eşcinsel veya ikisi birden.

Kimse cinsel kimliğini saklamadığı için duruşmaya girdiğin hakimden askere, ilk okul öğretmeninde holding patronuna, yanında çalışan iş arkadaşlarından üst komşuna kadar ortalık eşcinsel dolu! 2 Sene de ingiltere'de yaşadım orası da aynı.

Gel gelelim 30 + Senedir Heteroseksüelim. Bunca eşcinselin olduğu yerlerde yaşamama rağmen cinsel tercihim hiç değişmedi. Yani gay görüp Gay olmadım AMK.

Baden de tam tersini düşünmek lazım. Mesela insanların çoğunluğu eşcinsel olsa (Ki en az yarısı öyledir) veya toplumlarda eşcinsellik normal ama heteroseksüel olmak anormal karşılansa, Sami dinler (Yahudilik, Hristiyanlık, Müslümanlık) herkese eş cinsel olmasını, herero gördüğü yerde kafasını kesmesini söylese...

Bu durumda her kez çıkıp hetero olduğun için sana saldırsa, zorla seni götürüp 2 Metre boyunda 120 Kiloluk bir zenciye ......seler vs. nasıl olurdu.

Biraz empati yapmak lazım.

Herkesin kıçı, vajinası, penisi kendine ait. Bırak insanlar bunları nasıl kullanacağına kendi karar versin. Eğer bunlardan birini zorla sana sokmaya çalışırlarsa o zaman şikayetçi olursun.
Huysuz Virjin adı ile tanınan Seyfi Dursunoğlu kadar adam olun da önce sonra eşcinsel sapık, hasta, manyak mıdır vs. yorum yapın.

Milyonlarca lira servetini ölmeden önce hayır kurumlarına başığladı. Yaklaşık 15 Milyon TL para + 4-5 Milyon liralık Mülk.

Siz bu millete ne sikim bağışladınız!