bugün

cahillikten en cahil atasının bile kemiklerini sızlatacak kültür yoksunu insandır. yahu ben sana şarkı bilemezsin demedim, yabancı şarkı bilemezsin dedim ey cahil-i bin fakir!

geçen gün italya'da veletler arası opera şampiyonasındaydım. bütün veletler kendinden büyük sesler çıkartıyor, salondakileri korkudan öldürüyordu. bir ara gözüm bıyıklı bir çocuğa takıldı, lan bu yaşta bu ne bıyığı? derken çocuğun 'babaaaağ korkuyom babaaağ' diye Anırmasından türk olduğunu anladım. neyse azizim çocuklar bir bir çıkıyor, eserlerini sergiliyorlardı. sıra bizim türk ve bıyıklı velete gelmişti, çocuk ağlayarak sahneye çıktı ve;

+ ben hiç yabancı şarkı bilmiyem :/ amma ibo'dan söyliyebilirem...

dedi ve;

+ dam üstünde un eler, daam üstünde un eler, tombul tombul memeler!

şarkısını arada 'yahey, yahey' sesleriyle söylemeye başladı, insanlar ağlıyor çığlıklar içerisinde salonu terkediyordu, operayı izlemeye gelen ingiliz asiller bile çıldırmış; go home little bitch! diye salonu inletiyorlardı. etrafı derin bir çiğköfte kokusu sarmıştı, utancımdan yerin dibine giriyordum, allahtan hiç türk'e benzemiyordum da o an linç edilmekten kurtuldum. insan avrupalı yüz hatlarına sahip olmasın azizim, inanır mısınız? geçen gün seviştiğim italyan bir kız bile;

+ ooo sinyor cool, poponuz tam bir avrupalı poposu, kılsız ve yumuşacık.

dedi, dolarla sıvazlayasım geldi kendimi.
türk ırkının arı bir üyesidir. dede korkutlar, gülserenler, kopuzlar ona yeter. tanrı türkü korusun ve yüceltsin.
türkiyede olması imkansızdır çok şükür. selami şahin ve doğuş gibi kitlesel imha yıldızlarına sahip bir millet asla böyle bir sıkıntıya düşmez.

selami şahinden;

ı love u, ı love u
do u love me?
yes ı do
if u love me
tell me, tell me
if u want me
kiss me, kiss me

doğuş'tan

more than danger more than fire
az ingilizce bilen türklerde:

"old mek danılds hed a farm" şeklinde ortaya çıkan cahilliktir.
http://www.facebook.com/video/video.php?v=109202222447449

eybiysidiiefçi.

(bkz: beginner seviye)
(bkz: kuulum biliyorum)