bugün

belki de hiç ilişkisi olmamış kişidir. *
şahsımda vücut bulan insandır. çok sevince kaçıyorlar panpa, o yüzden umrumda değilsin havası vermek lazım. uzun ilişkinin anahtarı bu imiş.
Kendine uygun kisiyi bulamamis ve aramaya devam eden kisidir. Bunun cok sevip terk edilmekle alakasi yoktur. Cok sevdigini dusunse de belli bi zaman sonra daha cok sevdigi biri karsisina cikacak ve daha cok sevecektir.
mantıklı kısıdır uzun suren ılıskının bıttıkten sonra kı uzun suren uzuntu depresyon donemınıyasamak ıstemememıstır ıstemlı olmamıstır ama dogru yolda devam etsın basını yakmasındır.
belkide aldatılmak kelimesinin manasını yaşayarak öğrenmiştir. ne kadar uzunsa bıçak o kadar derin keser.
hic ve uzun demeyelim de duzenli iliskisi olmayan kisidir. bi sure sonra hic iliskisi olmaz oluyor, hep bunlar doyumsuzluk.
geçimsiz yavşağın tekidir.
Maalesef benimdir.
Uzun ilişki adamı olmama rağmen en fazla iki ay filan sürer.
ayak uydururum romantiğim de ama olmayınca olmuyo.
ozgurlugune duskun kisidir.

"yasayamam ben oyle dip dibe" filan triplerindedir ama "asla olmaz" dedigi andan itibaren, o olayin gerceklesmesine dogru geri sayim baslamistir aslinda.

lisede 3 aylik bi iliskim olmustu. en uzunu buydu. ardan 10 yil gecti. duzgun bi iliskim olmadi. taa ki bu yil mayısa kadar.

cok dedim sevgili istemiyorum. bu sure icinde gorustugum bir suru insan oldu elbet. ama ben birkac gorusmeden sonra en fazla, baktim olacak gibi degil, biraktim.

bazen de "heh bak bu olabilir" dedigim anda, o insanlar beni birakti. derken gecti zaman.

simdi ise evlenmeyi dusunuyorum, hic beklemedigim bir zamanda tanistigim sevgilimle.

"adam gibi erkek yok yeaaa" diye dusunmek yerine; dogru insan olup, dogru insanla dogru zamanda karsilasmayi beklemesi gereken kisidir.
Hiç ilişki kuramamaktan iyidir.
uzundan kastin değişebileceği bir şey, kimisine 2 ay uzundur, kimisine 2 sene, candan ercetinin bir sarkisinda dediği gibi, sevdim sevilmedim seveni sevemedim, sözüyle anlatilabilir. ya aradigi denk kişiyi bulamamistir ya da geçimsiz ilişki kurulamayacak biridir.
Gönlü oros.u olmuştur artık.
uzun ilişkisinin olmamasının sebebi;
uzun süreli bir ilişkinin sonunda büyük bir üzüntü ve sonrası...
Evliligi omrunun sonuna kadar suren insana evrilecek olan kisidir. Evet
belki de evlenmeyi bekliyordur. belki de aradığı kişiyi bulamamıştır.