bugün

aslında o mahlukun erkekliğinden şüphe edilmesi gerekiyordur. ya demek ki kendine güvenin yok, ya da belinde ve penisinde kuvvet yok ki korkuyorsun travesti ile ilişkiye girmekten. sen yarı kadın yarı erkeğe bile cinsel yönden bir doygunluk veremiyorsan tam bir kadına nasıl zevk vereceksin ki?

not: travesti veya erkek değilim.
benimdir.
Arzulamakla karşımızdaki yarı erkek yarı kadın kişinin cinsel istek yönünden doyurmak arasındaki bağlantıyı çözemediğim, saçma bulduğum iğrenç önerme.
tam sağlıklı bir erkektir. travesti tecrübesi yerine eşek tecrübesi tavsiyesinde bulunsaydı, daha yapıcı ve kreatif olurdu yazarıdır başlığın sahibi.
performansından veya cinsel doygunluk verememesi durumundan korkmayan erkektir. karşı cinsini arzuluyordur o kadar.

bu erkeklere örnek olarak kendimi verebilirim mesela.
çoğu erkek bırakın arzulamayı travesti gördüğü anda koşarak kaçıyor.
travestiyle cinsel anlamda doruğa ulaşmış yazar tavsiyesidir.
ben ben. travesti demek erkek demek, erkek erkeğe olur mu arkadaş. kadın gibi bir varlık varken (güzel bir vücuda sahip kadından bahsediyorum) erkeği arzulamak benim düşünceme göre ibneliğe götürür.
gay olan olsun kendi bilir ama bize ters be kardeşim.
ibne değildir!
ben, kesinlikle ben... etrafımda o kadar güzel kızlar varken ne yapayım lan ben dönmeyi. erkek adam kadını arzular, erkeği değil. nokta.
"o ne lan? essah dişi varken çakmasına kim çakacak" diyerek tepki veren erkektir.
tam anlamıyla erkektir. arzulayan ılığın teki, gizli ibnedir. evet.
değişik, kendine güveni olmayan erkektir.
Erkektir.
eperkektir.
errrrrrrrrkektir.hıırrrr.