bugün

Başkanlığını yaptığım dernek.

Olmadı ki şöyle iyi bir keriz ay sevgili.
Ben defalarca oldu zannetmiştim ama hiç olmamış bu listeye dahil miyim?
dernek açıp niye yüzümüze vurdunuz ki şimdi? tüm üyeler böyle şu an;
görsel
platonik olarak çok sevdiğim ama beni kabul etmeyen kişiler oldu hayatımda. zorla güzellik olmadı. onlar kaybetti ulan! hep beraber onlara acıyalım!

şaka bir yana, karşılık görmesem de birilerini gayet güzel sevdim, o bile yetti bana. sevginin ne olduğunu bilip anlamak için karşılık beklemene gerek yok.
hem sevgili dediğin nedir? sevgililer günü için icat edilmiş bir şey sadece. ciddiyim. hep para tuzağı.
Bazen keşke onu hiç tanımasaydım da hiç sevgilisi olmayan saplar derneğinde olsaydım diyorum, bazen de onunla geçirdiğim güzel zamanlar aklıma geliyor ve iyi ki tanımışım iyi ki sevmişim diyorum. Çok garip be sözlük bir zamanlar sabahlara kadar hiç sıkılmadan konuştuğunuz kişiyle gün geliyor konuşmayı kesiyorsunuz.
olmaz ya hani öyle bir dernek olsa, ağzına kadar erkek dolu olurdu. ahır gibi olurdu orası. at kokardı içerisi. bir köşede ergen tayfa osbir maceralarını paylaşırken, yaşını başını almış olanlar depresif olarak diğer köşede çaylarını yudumlardı.

eleştirdiğimi sanıyorsunuz belki ama yazarken içim bi kötü oldu. buna üzüntü deniyor sanırsam.
nam-ı diğer abazalar derneği.
acınacak durumum yok. Yapmak istemedim çünkü sevgili.
yav birileri acısa ne olur acımasa ne olur. kişi kendin bilir işi diye bir deyiş var senin hep sevgilin olduysa hiç sevgilisi olmamış birine nasıl acıyorsun.
beni kim n'apsın ya.
Acınası üyelerin olduğu dernektir.
içinden birkaç papaz çıkarabilecek dernektir.
diğer adıyla zavallılar derneği.
(bkz: terk edilen yazarlar derneği)
böyle bir dernek olsa 3 gün içinde yokluktan ve umutsuzluktan adını ve zihniyetini gay bar olarak değiştirir.
yazın beni bir kenara derneğidir.
ilk defa kendimi bir' yere ait hissettirecek olan dernektir.
benim lan. Aslında olmamış gibi değil de istememiş gibi benimkisi. Hayatım boyunca hiç kimseye karşı bağlanma isteği duymadım. Tam birisiyle yakınlaştım anlaştım derken bir an da soğuyorum o kişiden ve bir türlü bir ilişkiye başlayamıyorum. Sorun tipte falan değil. Zeki ve yakışıklı olduğumu çoğu insandan duydum ama bunlar benim ilişkilerin adamı, ortamların çocuğu olmam için sebep değil. Sanırım etraftaki yapay sevgi gölünden bunaldım ve ciddi bir ilişki arıyorum, bundandır yıllardır sap gezişlerim.
zall'ın el atması gereken dernek. zall'ın sunuculuğunda bir evlendirme programı beklemekteyiz. haydi zall, söz sende, gelişmeleri takip edeceğiz.
Oha amk 1,5 yıl önce silinen hesabıa açtığım başlığı canlandırmışlar.

Not: önemli ve işlevi olan bir dernektir.
sözlüğü izdivaç şeetme yeri sanmış yazarların katıldığı dernek. mesaj geliyo mu bari böyle yapınca?
üyesi olmaktan gurur duyduğum gruptur efendim, evet.
(bkz: ulus apaçileri)
(bkz: sol ele selam)
hiç adam akıllı sevgilisi olmayan biri olarak katılabileceğim dernektir. zirve olursa gelirim a dostlar.
dernek başkanın son icadı tüm dernek üyelerini coşturmuştur.

(bkz: plastik bardaktan kuku yapmak)

http://galeri.uludagsozlu...aktan-kuku-yapmak-299298/