bugün

başkanı olacağım yazarlar derneği.
ankarada olanlar haberleşek her cumartesi ulusta heykelin altında buluşuyoruz.

üye potansiyeli açısından lider dernek.
heykelin altında ne yapacakları merak konusu olan yazarlar topluluğudur.
şükürler olsun ki giremeyeceğim potansiyeli yüksek dernek.
(bkz: hiç fuck friend i olmamış yazarlar derneği)
başkanlık seçimlerinde zorlu bir rakip olacağım dernektir efendim.**
31'e doymuş yazarlardır.
(bkz: kaybedenler kulübü).
dernek başkanın son icadı tüm dernek üyelerini coşturmuştur.

(bkz: plastik bardaktan kuku yapmak)

http://galeri.uludagsozlu...aktan-kuku-yapmak-299298/
hiç adam akıllı sevgilisi olmayan biri olarak katılabileceğim dernektir. zirve olursa gelirim a dostlar.
(bkz: sol ele selam)
(bkz: ulus apaçileri)
üyesi olmaktan gurur duyduğum gruptur efendim, evet.
sözlüğü izdivaç şeetme yeri sanmış yazarların katıldığı dernek. mesaj geliyo mu bari böyle yapınca?
Oha amk 1,5 yıl önce silinen hesabıa açtığım başlığı canlandırmışlar.

Not: önemli ve işlevi olan bir dernektir.
zall'ın el atması gereken dernek. zall'ın sunuculuğunda bir evlendirme programı beklemekteyiz. haydi zall, söz sende, gelişmeleri takip edeceğiz.
benim lan. Aslında olmamış gibi değil de istememiş gibi benimkisi. Hayatım boyunca hiç kimseye karşı bağlanma isteği duymadım. Tam birisiyle yakınlaştım anlaştım derken bir an da soğuyorum o kişiden ve bir türlü bir ilişkiye başlayamıyorum. Sorun tipte falan değil. Zeki ve yakışıklı olduğumu çoğu insandan duydum ama bunlar benim ilişkilerin adamı, ortamların çocuğu olmam için sebep değil. Sanırım etraftaki yapay sevgi gölünden bunaldım ve ciddi bir ilişki arıyorum, bundandır yıllardır sap gezişlerim.
ilk defa kendimi bir' yere ait hissettirecek olan dernektir.
yazın beni bir kenara derneğidir.
böyle bir dernek olsa 3 gün içinde yokluktan ve umutsuzluktan adını ve zihniyetini gay bar olarak değiştirir.
(bkz: terk edilen yazarlar derneği)
diğer adıyla zavallılar derneği.
içinden birkaç papaz çıkarabilecek dernektir.
Acınası üyelerin olduğu dernektir.
beni kim n'apsın ya.
yav birileri acısa ne olur acımasa ne olur. kişi kendin bilir işi diye bir deyiş var senin hep sevgilin olduysa hiç sevgilisi olmamış birine nasıl acıyorsun.