bugün

adidas tarzı olmayan burzuva ve zengin kardeşlerime saygılarla. hepinize selan ve hörmetler öncelikle size lafım yok. bu ülke sizin için var çünkü paranız var.

şimdi geldik zencilerden de daha alt sınıf insanlar fakirlere. ulan adidas giyemiyosan niye yaşıyosun git intihar et. neye yarar senin varlığın. amerikan emperyalizmine katkı yapamadıktan sonra kalıbını skm senin. git ya borç har bi adidas al ya da bu ülkeyi terket. ya da dünyayı terket. git reyhan karacayla uzayda yaşa. belki sana da kanserin ilacını verirler, satar zengin olursunz.

şiir de yazdım.

kentucky de yiyemedim
ben adidas giyemedim
ben acılar cocuğuyum
doğu anadolu'da üzerinde okul önlüğü dahi olmayan fakirdir. ayıp mıdır suç mudur adidas giymemiş olmak. birileri günlük 5 tl sigara parası verirken birileri o parayla yaşam mücadelesi veriyor bu ülkede.
zencileri alt sınıf olarak gören kişiyle aynı kişidir.
(bkz: tatar ramazan)
(bkz: yumurta topuk)
nike'ın varlığından haberdar olan kişidir.
nike puma vb vb markalara kendini adamış kişidir saygı duyulması gerekir.
amrerikan emperyalizmine karşı olan kişidir. amerika'ya para yedirmemek için converse, adidas vs. giymez. onun yerine kinetix giyer, o da olmazsa ahmet aganın elleriyle yaptığı kundurayı giyer. alnından öpülesi insandır.

amerikan emperyalizminin sağdık destekçileri, elinizi korkak aıştırmayın, eksileyin...
fakirdir.
spor giyinmeyi sevmiyordur.