bugün

hizbullahçılara göre cihaddır. onlara göre müslümanın müslüman katletmesi caizdir.
http://www.pressmedya.com...lari-resmen-suriyede.html
hizbullahçı köpeklerin ilk haltı değildir. 2003 ırak operasyonunda da aynısını yaptılar, amerika ile el ele vererek bağdat'ı düşürdüler. şimdi ise onların köpekliğini yapıyorlar halen daha. onların cihad anlayışı sünni; onlara göre vahabi kesmekten ibaret. tarihlerinden bu yana bir kafire kurşun atmışlıkları yoktur ve olmayacaktır da. allah belalarını versin, iran'ın da hizbullahında.
şimdi çıkıp ''emperyalizme kafa tutuyorlaaaar!'' diyen sahtekar, iki yüzlü memleketimin baas sevicilerine soruyorum, bunlar mı lan emperyalizm karşıtı. topunuzun allah belasını versin ilkesiz pezevenkler.
aptal müslümanların hala akıllanmamış olmasıdır.

hala mezhep savaşı yapan salaklar oldukça müslümanlar yok olmaya mahkumdur.
Abdullah Öcalan da Esad için savaşmak için yardım gönderebileceğini bildirdiği bir mektup yollamıştı sanırım zamanında. Adam da bütün terör örgütlerine yakın be arkadaş.

Aha konusu bile açılmış. (bkz: suriyeli pkklıların esed e çalışması)
ulan, öso şerefsizleri esad taraftarlarını vururlarken, suudi arabistan, içinde barınan tüm kaçakçıları, tecavüzcüleri ve azılı katilleri esada karşı yollar sesiniz çıkmaz, hizbullah emperyalizme karşı hareket etmiş şimdi gelmiş adamlara köpek diyorsunuz. eğer emperyalizmin bir köpeği varsa bunlar sizlersiniz. zira göz göre göre batı bloğu suriye üzerinde ve esad üzerinde yoğunlaşmış durumda ve onu yıkarak kendi güdümlerinde ki adamları geçirmeye çalışıyorlar. kör müsünüz amk? hizbullah emperyalizme karşı en büyük adımı atmıştır.

he şimdi diyecek ki bir kısım barzo, "hizbullah, amarigaynan bağdata girmiş idi, oda emperyalistlih" . orada asıl emperyalistlik saddamın arap milliyetçiliği uğruna şiileri, türkmenleri ve kürtleri katletmesiydi. hizbullah buna karşı gelerek amerikan işgali sırasında bağdata karşı savaştı. ancak aynı hizbullahın militanları, lübnan-israil savaşında israil ordusuna kurşun sıktı. siz oturduğunuz yerden "israil yıhılsınnn!" diye bağırırken, o adamlar canlarıyla ve mallarıyla israile karşı kanının son damlasına kadar mücadele etti. emperyalizmin her türlüsüne karşı çıktı. şimdi tüm dünyanın diş bilediği ve emperyalizme karşı yıkılmamış son kale olan şamın güvenliği için harekete geçmiş adamlar. helal olsun, destekliyorum.

(bkz: özgür suriye orospuları)
zalimin yanında olan zalimdir. zalimler yaptıklarının cezasını mutlaka çekecektir.
ak göt kara göt belli oluyor.
gündemi bilmeyenlerin atıp tuttuğu olay. yavrucuklarım hizbullah orada 3 aydır savaşıyor. 3 ay önce bunu açıkladı. ayrıca lübnanın nerede olduğunu bilmeyen adamlar bile "hizbullah katil yha" demeye başlamış. önce bir lübnanı araştır. lübnanda sünni-şii nüfus sayısı hemen hemen yakındır. bundan yıllar önce lübnan savaşı sırasında israilin bu mezhepler arasına nifak tohumları savaşını hizbullah durdurmuştur. şimdi ufaktan ufaktan yine kaşıyorlar bu mezhep kavgasını ama nafile.

hizbullah şii bir gruptur. öso'nun ve israilin en korktuğu grup olduğu için israilseverler tarafından sünnileri katletmekle suçlanır. aslında herkes biliyor artık kimin ne bok olduğunu. ben de bir sünniyim eğer merak ediyorsanız. özgür suriye ordusunu günahım kadar sevmem. abd ve israil neyse onlar da benim için aynıdır. beyin sahibi olmak bunu gerektirir zaten.
şu dünyada elinde silah olan ve onları destekleyen hiç bir insan bana islam'ı savunuyorum veya 5 vakit namaz kılıyorum demesin. demesin yani. islam'ı bitirdiniz. abd'nin o istediği katil islam görüntüsünü kendi ellerinizle çizdiniz. gidin şimdi yahooya bir avrupa ülkesi serverinden bağlanıp islam yazın. eli silahlı salak salak giyinmiş çapulcu teröristler. cihat yapmak adına son dini yerin dibine soktunuz. zebani yaptınız. hangi aklı başında bir insan islam dinini seçsin artık? söylesene bi. ingiltere doğmuş biri olsaydım imkanı yok bu dine bulaşmazdım. şimdi dinden çıkmış falan diyebilirsiniz bana ama öyle değil. ben dinimi kur'andan öğrendiğim için hala dinden çıkmadım. ama bir ingiliz vatandaşı olarak dünyaya gelseydim açıp bir kur'an okusaydım ve etkilenseydim sonra islam'ı araştırmaya başlasaydım direkt soğur bırakırdım. şimdi islam dinine geçeceksin. kendi ülkendekiler sana terörist diyecek. ama inancın sağlam. o zaman diyeceksin bir müslüman ülkesine gidip yerleşeyim. o zaman da seçmiş olduğun mezhebin düşmanları tarafından öldürüleceksin. bu nedir amına koyayım. alevileri kesecez diyen bir orduya özgür sıfatını verenin ben götünü sikeyim af edersiniz. kodumun münafıkları sizi. senin inandığın dine inanmadığımdan adım gibi emin olduğum için özgürce şunu söylüyorum. alayınızın dinini sikeyim ben!!