bugün

"ben anlatmıyorum ama sen anla " diyen, asabi kız örneğidir.
bunun haricinde erkekle ortak karar alıp, kendilerine göre şifre belirleyenler vardır. bu şifreleri kız ve erkek bilirken, başkaları anlayamaz.

geçen gün bir arkadaşın arabasının arkasında "caş" diye bir yazı gördüm. sonrasında muhabbet şu şekilde;

- oğlum bu caş ne lan?
+ aşkımla şifremiz.
- şirket arabasına böyle şifre mi yazılır oğlum? ee her neyse, açılımı ne bunun?
+ canım aşkım. caşb yazdırcaktım normalde, ama ondan vazgeçtik.
- muahahah o ne demek?
+ canım aşkım bitanem.
- haa süpermiş, öyle daha iyiymiş, keşke yaptırsaydın.
+ yaa aslında o daha manalı ama bunu yazdırmaya karar verdik.
- muhafız da yok ki, attırayım seni dışarı.
çekingen kız modeli, içinde fırtınalar kopsa bile karşısındaki erkekten her şeyi bekler...
her şeye kolay ulaşmaya alışmış insanların sevmediği bir özelliğe sahiptir.
eskiden bir ilişkide el üstünde tutulan değerlerin zamanla kaybolması ve hatta üzerlerine yeni garip alışkanlıkların gelmesiyle bazı yeni huylara sahip olan günümüz insanı böyle davranışlara normal olarak anlam veremez.
bazı şeyler anlatılmaz, yaşanır.. bazı şeyleri kelimelere dökemezsiniz, bazı şeyleri hissetmekten başka çareniz yoktur çünkü zaten anladıklarımızın oranı anlayamadıklarmızın yanında çölde bir kum tanesi gibidir, ancak o küçücük kum tanesine her şeyden fazla anlam yüklenebiliyorsa, bu şifreleme ve bu kızgınlık vız gelir.

"öğrenme aşkını kaybetmiş insanların aşkları eksiktir."
karanlıkta göz kırpıp,karşıdakinin görmesini bekleyen insan tipidir ve yalnızca kızlar için geçerli değildir.
(bkz: aşk kadın ruhundan anlamıyor) *
dan brown ın dijital kale sinden aşırı etkilenmiş kızımızdır.
ülkem koşulları dahilinde, alenen * seni seviyorum diyen, üçüncü dördüncü görüşmede karşı tarafı öpmeye çalışan yurdum hatunları hafifmeşreplikle, dahası kaşarlıkla * suçlanıyorsa, bilinçaltından gelen bir refleks olarak hatun kişi de hislerini belli etmekte zorluk çekebilir, nitekim çevremde gözlemlediğim örnekler çoktur. ne yazık ki bu bir zincirin halkaları gibidir, ilk halkadan itibaren çözmeye başlayamazsanız hiçbir halkayı çözemezsiniz.
dünyanın en yüzeysel adamıyla birlikte olmak istemeyen kızıdr.
hafif utangaç kız modelidir. bu kızlar, içlerinde bir şeyler yaşamak isteseler de, dışlarında pek belli etmezler. doğaları gereği hemen her şeyi erkeklerden beklerler. akıllarınca da sevdikleri erkeğe şifreli mesaj yollarlar. tabi bu şifreyi çözemeyen erkek atak yapamaz ve ilişki başlamadan biter.

en güzeli, kim ne hissediyorsa açık açık söylemesidir. kadın-erkek eşitliği diye bas bas bağıran yurdum kadınıda bu gibi durumlarda tutarlılık gösterip, elini taşın altına sokmalıdır. aksi halde başkaları tarafından anlaşılamamış yalnız bir insan olarak yaşamaya devam etmeye mahkumdur.
dekodersiz erkeğe hislerini açmıştır. hislerine tercüman olacak bir terecüman kiralamalıdır.
regl olmasına 2 gün kalmış kızdır.
sizin de duygularınızı açıkça değilde oyunlarla(bu durumu tam karşılamasada) ifade etmeye zorlarsa çok büyük problemlere yol açar.
ilişkilerin özünde samimiyetin olması gerektiğini iki tarafta unutur. ve taraflardan biri yorulur. oyun biter.
3. şahısların eline geçmemesi için ssl 32bit ile şifrelenir.
ama bazen alıcı tarafından da de-şifre edilemez.
(bkz: ssl 32bit)