bugün

hilafetçiler allah'a şükür abdestlidir, suyu sıkça kullanırlar ama çevrecilerin suya ihtiyacı var.
polisin iktidarın metresi olduğunu açıkça ortaya koyar.

iktidar bu, yeri gelir bebesi polisi sıraya da sokar, yeri gelir sırayla da sokar.
hilafetci diye yaftaladıgın grup insan gibi eylemini yapiyor. gezi parki olaylarinda ipi salinmis kopek gibi saga sola saldırip molotof atmıyor ki denilesi durum.

polisin iki yuzluluymus. insan olana insan gibi davranılır.
sabahın beşinde çadırlarında uyuyanlara biber gazıyla dalan insan polis!

öyle insanın ben ta amına çakayım.
biber gazı kapsülü üzerinde eşşek kadar insana direk atmayın yazmasına rağmen lazerle insana nişan alan insan polis!

böyle insanın ben ta amına çakayım!
gezi eylemlerinin başlama nedeninin ak itlerin oradaki bir avuç ve kimseye bir zararı olmayan eylemciye uyguladığı boku çıkmış şiddettir. sonrasında bir gup pkk-bdp yanlısı imralı canisindan emirle ortamı germeye akp'nin dümenine su taşımaya olaylara, göstericiler safhında girmiştir. bunlar zaman zaman göstericilerden dayak yeseler de amaçlarına ulaşmış ve gösterilerin gazının kesilmesine neden olmuşlardır. akpkknın hazırladığı tiyatro hedefine ulaşmıştır. bunu bile bilmezden gelen şerefsiz ve haysiyetsizler vardır.

hilafetçilerin seslerinin çıkma nedeni iktidardır. iktidar bunların bitlerini kanlandırmıştır çünkü amaç recep tayyip erdoğanpadişah yetkileriyle donatmaktır.

polis iktidarın metresidir. hâliyle...

(bkz: acab)
polisle çatışmayıp, halka açık bir yeri günlerce gasp etmedikleri için olduğunu her mantıklı insanın anlayabileceğini düşündüğüm durumdur.
evine dönen servis şoförünü eylemci sanıp döverek ölsün diye ateşe atan insan polis!

böyle insanın ben ta amına çakayım!
Göt kılı kokusunu seven polisin yapmadığı eylem.
aman aman pabucumun çevrecisi! ortalığı talan ettiler...
iktidar değiştiği zaman durumun degisecegi kesindir.
Bir kez daha sözlükte ne kadar çok şakirt olduğunu öğrenmemizi sağlayan bir başlık.