bugün

yorumculuktan öteye olmayacak adam. o da ülkede kalite yok ondan. evet.
Seveni varsa kusura bakmasın ama bursasporun içine etmiş adamdır. Bir çok taraftar grubunun gıptayla baktığı oyunculara sahip bir takımı almış, kendi sahasında sürekli geri pas yapan, sol beki duracell kullanmayan ayıcık gibi olan hatta genellersek ve sırtlardan oyuncu isimlerini silersek kümeye oynayan bir kimliğe büründürmüştür.
bursaspor da faturanın kesileceği tek adam gibi gözüküyor.
gaz hocadır. kendisinin en çok yere göğe sığdırılamadığı zaman söyledim.

(#20505686)

(#19849045)

(#20699800)

(#20753003)

(#20427650)

olay bu. bu tip hocalara düşme hattındaki takımı ver kurtarsın, o iyiymiş diye devam et seni seneye düşmemeye oynatsın. adam transferden falanda anlamıyor. ortasahaya ndaye ve edu'dan sonra getirdiği çözüm şamil cinaz.
futbolda korneri unutmuş sanırım bir takım bu kadar mı konsantrasyon eksikliği yaşar ama o transferler ile müstehak şu takımın elenmesi. şu takımda kalburüstü birkaç oyuncu var, onun haricinde anadolu takımı görüntüsü var bursaspor'da.
yıllar önce emenike'nin değerini anlamayıp, istemeyen tırışka hoca.
entel gözlükleri taktıktan sonra bir bok biliyor zannedilerek Bursaspor'un başına getirilen hoca. olm hikmet'i tanımıyor musunuz lan siz?
hikmet bizim bildiğimiz hikmet. hani şu hiçbir başarısı olmayan kazma hikmet yani. yıllar yılı süper ligde sürünen. ah bursa'lılar ah. ne gerek vardı tongaya düşmeye.
Ertuğrul sağlam ın çeyreği etmeyecek teknik direktör.
ve bursaspordan gönderilmiştir. yerel kanallarda alt yazı geçti.
bursaspor'dan yollanmıştır. ulan qweqweqweqweqweqwe.
an itibarıyla bursaspor'dan kovulmuştur.
(bkz: hikmet karaman lobisi)
süper bir stadın olacak. bir kez şampiyon olmuşsun ve seni şampiyon yapan adamın yerine sahaya soktuğu yabancı sayısını ayarlamaktan aciz bir adamı geçiriyorsun başına.
yukarıdaki fotoğraf özetliyor olayı.
Yine tekmeyi yemiştir.
(bkz: sikmet karaman)
kıymeti bilinmeyen bir teknik adam. ancak fatih terim gibi vasat insanlara değer verin siz. adam istifa etmiş. yazık.
tamamen kendi hatası ve suÇudur. Avrupada guruplara kalıp orada mücadele etmesi gereken ve buna gücü olan o sebeple transfer yapan takımı rezil etmiştir. Bu sebepldr diyetini ödemesi kaÇınılmazdır.
Yollanmıştır çok da iyi olmuştur. Sen sezon başından bir takımı al çalıştır transfer yap kampa sok sonra gel adı sanı duyulmamış takımdan 3 ye. Bursa da işin yok.
an itibariyle görevine son verilmiştir.
yine kovularak kendisini tanıyanları yanıltmamıştır.

21 yılda 22 takım çalıştıran teknik tıraktör.
bursaspor'un yenilmesine sevinmemi sağlamış adam. Bu adamla fifa bile oynamam lan ben. 3-0 iken suratının aldığı şekli görmemle orgazm oldum. Atıp tutuyodu geçenlerde. Sanki jose mourinho... Çal keke çal! Bu arada bu adamı sevmeme sebebim, bikaç yıl önce ümit özat hakkında söylediği saygısızca sözlerdir. Çok ayıp edip karakteri hakkında fikirler vermiştir. O zamandan beri sevmem.
çakma jose mourinho. amatör takımın başına getirmem ben bunu. ertuğrul sağlam gibi bir hocayı kovup bunu getirmek zaten aptalcaydı. kovma kardeşim ertuğrul sağlam ı kovma adam yerli ferguson olsun.
fazlaca şişkin egosu olan teknik adamdır. yorumculuk yaparken dahi bakın ben bu işin erbabıyım şeklindeki demeçlerine bakarsanız ne kadar çapsız bir adam olduğunu görürsünüz. bursa gibi şampiyonluk yaşamış büyük bir camiaya amatör futbolu oynatmaya kalkması bile ne derece yetersiz olduğunu kanıtlıyor.
fatih terim özentisi gereksiz adam.
Bursaspor ile yollarını ayırmış eski teknik direktör. futbol yorumculuğuna kaldığı yerden devam eder ellam.
bursaspor'dan geç ayrılan hoca. yorumculuk yapmasın lütfen. evet.