bugün

Yine döktürmekte olan kaslı din adamı.
Troll dediğin böyle olmalı efendim. Yarım yarım yarmalı.
(bkz: yürü be)
beni görse hunharca tokatlamak isteyecek olan ağır şakirt.
uludağ sözlüğün bol damarlı 25 cm pipiye, horst graben misali adonis kaslara, defne ağacı görünümlü hülasa şefkat dolu sıcacık bir yüreğe sahip, iyilerin dostu kötülerin düşmanı, göğsü iman dolu reyiz'idir. adamın en dibidir. candır can. **
http://fizy.com/#s/137knh

bütün ömür bir rüyaysa...
uyanıp kalkmamalı mı?
arkadaşlar sınava giriyorum açık öğrenim fakültesi bana şans dileyin teşekkürler. eğer sınava girecek bayan arkadaşlar varsa götürebilirim bmw x5 var bende. küçükçekmece sultan murat bilmemne okulundayım görüşürüz.
her devrin insanıdır. devri kapanmaz.
büyük suskunlukta olan yazar. adeta fırtına öncesi sessizlik.
(#15131669)ya kirve bunun aynısını açmıştın daha evvel hatırlıyorum oldu mu şimdi koskoca hbbia olmadı kirve bence?
okudukça güldüğüm adam. olmadık bir kalıba girmiş yeni suserleri azdırıyor.
bence göründüğü gibi biri değil. eğleniyor sadece, şimdi hedef 9. nesiller.
çıkma teklifimi reddeden sözlük kızı.

heteroseksüelmiş.
(bkz: #15149811) haddini aşmış troll. gelerim esenyurt'u yakarım. sikerim ızdırabınızı.
moderasyonun neden siktiri çekip, kıçına tekmeyi basamadığını anlamadığım varlıktır.
açtığı boş başlıklar ile üzerine dikkat çekmeyi başaran ve başlığının 2. entrysini yazanlara ekmek kapısı olan yazar.
pabucu dama.
Hiç tanımadığı insanlara ağzındaki salyalar hakaret edip durmasına karşı, sözlükten atılmayan faydasız eleman.

yazdıkları entrylerde uzun uzun hakaret ediyor insanlara.

ne yazdıkları siliniyor nede bu adam siliniyor.

artık bu olanlara bir dur demenin zamanı geldi moderasyon.

yeter artık.
maraz çıkarmak için yaratılmışım, sigara dumanımın odada kayboluşu esnasında. kalplerden silik oluşum, tereddüte düşürmesin hee. ben toplumun kanamayan yarasıyım, kaşındığında da o kanda boğacak olanım.

aksiyim işte,
yapamam aksini.
nick altını doldurtmayı başarmış yazardır. üniversiteye giden bütün kızlar bakire değildir şeklinde bir düşüncesi vardır.
merhaba ben pembe tolganın nişanlısı. çok yakışıyorlar.
(#12081914) bunu kim okuyacak?
daha çok yazsın.
Kaliteli, edebi yönü güçlü troll. Trollükle sanatın bir bileşimi, hoplaşımı, kaynaşımı.

Edit: Eksileyen kardeş, el habibi kadar düzgün Türkçe kullan sana da yazacağım aynısını.
pideci rahmet abi ile olan maceralarını özeleten yazar. eğlendirir, fazla kafa yormamak lazım.
Kendi başlıklarını güncelleyip sonra nick altını okuyup kıs kıs gülen yazar. Ne gülüyon olm?
bu işte bi' veda var.

http://fizy.com/#s/1ai28g
bu adam benim nikaltıma yazsın alır başımı giderim.