bugün

bulu$ma öncesinde bugünlerde pek param yok mesajı atmak bu yöntemlerden biridir. sevgili ilk oturulan kafede kendisi ödeyecektir. eğer ikinci bir ek$ında boyunu a$an bir $ey olursa zaten girmeyelim, yapmayalım vs $eylerden bahseder siz de o $eyden vazgeçmi$ olursunuz ve para çıkı$ı olmayacaktır.

yüzde yüz çalı$ıyor... ama haketten yöntemden ziyade param yoktu o gün yani...
off anılarım depreşti, bak bunun en güzel yolu, sürekli ya bir yerlere gidelim diye arayan kızın ki üniversitede oluyor bu.

aa ee o zaman bana bi dondurma ısmarlarsın, ee tamam der zaten, sonra devamı gelir. ama ben yemekle bırakmıştım ya. yeter da.
hayat senin amına koyum la kötü oldum şimdi kız da çok iyiydi ya kaçırdık.
kadın, erkek eşittir demek yeterli olacaktır.
böyle bir yönteme gerek yoktur. zaten kız bunu yapmıyorsa bırakın gitsin öylesini. hayat müşterektir. * *
canım bugün hesabı sen öder misin? dedikten sonra yönteme falan ihtiyaç kalmayacaktır.
yönteme gerek yok. sığır olduğunuzu kıza kanıtlayın o öder.
hesap zamanı geldiğinde tuvalete gitmektir. en basit çözümdür.
ödesene la hesabı. içten temiz kaygısız öyle raat yani. Olur aşkım tepkisi alırsınız genelde. Ama hesap 200 ile 600 arasında gelecekse demeyin. Surat düşer bozulur büzüşür trip mod on olur. Belki oha amk bile der.
tuvalete gidiyorum ayağına kalk, garsondan da hesap iste, beş dakika oyalan gel, kız hesabı ödememişse, bir zahmet öde artık.
hesabı isteyip garson gelirken wc'ye gitmek.
bi yemek ısmarlada yiyelim. zorlamaya gerek yok.