bugün

Samimi olalım şimdi sözlük, aşkı öğreten unutulur mu?
(img:#546169)

ayrıca,

(bkz: herkesin hayatına kimse karışamaz)
Harbiden ya. Ne salaklıktı o öyle.
beni aldatmıştı orospu nasıl unutuyum. o zamanlar 23 nisan törenlerinde dans edicektik ve sırf onu görmek için katılmıştım fakat o ne yaptı? orda gördüğü ilk yakışıklı erkeğe aşık oldu ben de sınıf öğretmenine şikayet ettim
Ucuz atlatırsan zaten ilk gerçek aşkın değildir o

Kisaca
Herkes bi kere kazık yicek.

(bkz: tecrübe)
Ben unuttum. Hem de tümüyle senelerimi isgal etmesine rağmen. Üstüne cok sey binince bir gün bakıyosun, sevmeyi unutmussun.
Bu nasıl türkçe? Beynim yandı.
yahu tamam ben unutamadım hadi. adam evlendi. 3 ay sonra bana yazıyor tekrar. hayır madem 3 ayda sıkılacaktın evlenme dedim niye evlendin?

git karınla ilgilen aq deyince de götü tavan diyo mal bu erkekler vallahi mal.
hiçbir şeyi unutamayan biriyseniz ilk aşkın bir önemi kalmıyor amına koyim. he onu da hatırlıyorum ama şimdi apaçi olup çıktı.
amina bile koydugum asktir. 6 yil falan sevdim. hic oyle turk dizisi tribine girmeyin, her bi sik unutuluyor su hayatta.
Ya o kim ki bana aşkı öğretsin,

Kişi değil hissiyattır unutulmayan, ilk yaşananları unutamamaktır, şimdi düşünüyorum ilk aşık olduğum çocuğun ilk kez elimi tuttuğu an yaşadığım heyecanı daha sonra nerem tutulursa tutulsun hissetmedim, bu gün bile hatırımda o an, her detayı ile, bu kişiyi değil fiili, hisleri, heyecanı unutamamak halidir.
Ne eskisi ne de yenisi hicbiri bes para etmez.
Unutmak diye birşey yok - alışmak var alışmak- birde yıllarını çalmak şuursuzca.
(bkz: unutmuş çoktan)