bugün

(bkz: Götünde patlasın)
inaşallah o bombalar böyle düşünenlerin yanlarında patlar.

inanın hiç sakıncası yoktur. bol bol patlasın. vallahi akp ye laf etmeyiz. yeterki yerini bulsun.
katıldığım önerme. her gün bonba patlasın yine de akp. he eğer bomba patlasa o zaman değişir işte.
Yanlış hatırlamıyorsam (bkz: infantes) idi başlığı açan.

Başlığı aç eksilenince kaç aq ne güzel.
Bonbayı patlatanlara taziyeye giderler artık birileri, biri de anasını oynar. Memleket ne hale geldi?
Ülkenin akp seçmen kitlesinin zeka seviyesini gösteren başlıktır. 'Bonba' nedir? Bu ülkede kaç bomba patlatıldı tv izleyesen az haber okusan yine öğrenirsin yazılışını. Zamanında Aysun kayacıya kızmıştık ama gerçekten bu zihniyetteki biriyle benim oyum bir mi?
Akpkk lılar bu gece susmalıdır.
Zira koltuk kavgasını düşünecek hal yoktur millette.

Hükumut değişmiyor korkma. Lakin bir gün evine bir telefon gelirse cenazenizi teslim alın diye, ecel dersiniz.
Boku bokuna, ortada hiçbir şey yokken oldu demezsiniz.

Masumca o an simitle çay içiyorken yere yığıldı demezsiniz!

Devlet milletine sahip çıkamadı, bizi koruyamadı hiç demezsiniz.

Kaç çocuk anasız babasiz kaldı veya kaç aile evladına bu aksam veda etti.
Hepsi bir kazadan ibaret gibi asalak olarak yaşayan, hipnozla uyutulan akpkk bu gece susun.

Koltuk için musait değil şu an halk.
(bkz: mal beyanı)
(bkz: salak yemin ederim geri zekalı bu çocuk ya)
(bkz: inadı bırak)
Hakkında çok yanlış yapılan bi tespit var. Kendi anası bacısı değil falan diyenler olmuş.

Yahu bu insanların sabi çocuklarına tecavüz etmiş adam düzinelerce.kimse de çıt yok.

Ben inanılmaz bi beyin tutulması yaşadıklarını düşünüyorum.

Tıpkı robot gibiler.

Bunların ataları " ey peygamber bizi davar gibi güt " diyen organizmalar olunca torunlardan da böyle bi profil çıkıyo haliyle.