allah allah olmaz o iş arkadaş.
sen bu adamın her huyunu, iyisini de kötüsünü de biliyorsun.
önceki sevgilisine attığı kazıkları, söylediği yalanları, davranıs seklini içten içe biliyorsun.
ya aynılarını bana da yaparsa demekten yürümez o ilişki.
hem insan arkadaş,kardeş dediği insana sonradan nasıl aşık olur ki?
O herseyi anlattıgın, konusabildigin cok yakın arkadasla bugunlerde daha fazla konusmayı gerektiren durum. zira cok yakında onu kaybedeceksin. sevilen arkadasları kaybetmenin kestirme birkac yolundan birl de sevgili olmaktır.
Gerçek aşk. Yapmacık olmak zorunda değilsin, Olduğun gibi davranabiliyorsun.
tabi sevgiliyiz dedikten sonra otonom bir şekilde var olan sevgili moduna geçilmiyorsa.
sevgilini kaybettiğinde sırdaşını da kaybetmiş olacağın can sıkıcı sonuçlara gebe durumdur.
bu durumda olanlara evlenmeme öğüdünü salık veririm.

sonuçları başladığı gibi olmayan durum diye tanımlayabilirim.
B.k bi durum.
Bir arkadaşı kaybetmenin en kötü yoludur bu. Sevgili olmak... Sırdaş vasfını taşıyacak kadar uzun süredir hayatında olmasa yada derinliği o kadar olmasa. Ya hani ilk andan itibaren sana farklı baksa demek istiyorum; o zaman bitmeme ihtimali var. Ama yürüdüğünüz yolun yarısından fazlası arkadaşlık ile geçmiş ise bitecektir birgün.
arkadaş olmadan sevgili olunmaz ki zaten. bu herkesin malumu.* yani insanların tanışmadan bi ilişki yaşayacak halleri yok. tanışınca zaten arkadaş olmuş oluyorsun. tanışmasan da direk tek gecelik yatak arkadaşlığına giriyor. ya çok karışık bi durum ya da ben çok karıştırdım.