bugün

önce çok seversin.. rüyada gibi gelir herşey sana.. havalarda uçarsın.. ilk öpücük ilk sarılış.. hiç bitmeyecek sanırsın.. ve birgün ayrılık kapını çalar.. hiç beklemediğin bir anda sudan bir bahaneyle sevdiceğin ayrılmak istediğini söyler.. önce kabullenemezsin sever beni kıymaz bana dersin.. ama sonra çaresizce kabul etmek zorunda kalırsın gözyaşlarıyla..
araya zaman girer özlersin yokluğu öyle bir otururki içine keşke yanımda olsa dersin dayanamaz konuşursun.. oda seni özlemiştir hemen ardından cevap gelir.. konuşursun hala sevdiğini söyler sana.. özlediğini söyler..bir anda yeniden alevlenir o küllenmeye yüz tutmuş ateş.. evet dersin sevdiğim adam bu.. beni hala seviyor dersin.. kendini özel hissedersin yeniden.. ama bunun yalan olduğu çıkar ortaya.. yine yıkılırsın.. gözlerinden yaş gelmez zamanında çok tükettiğin için.. gözyaşların içine akar.. kalbine vurur ağrısı.. dayanamzsın.. bir umut ışığı vardı dersin sevdiğini söylemişti noldu dersin.. ve yine herşeyin yalan olduğunu anlarsın.. yine hayata küsersin, insanlara güvenin yine yıkılır.. ve güvensiz ilişkiler yaşarsın.. baştan yenik başlarsın ilişkilere.. başka tenlerde ararsın kokusunu ama yine aklındadır.. ayrılık öyle bir şeyki hayatına kim gelirse gelsin o çok sevdiğinin tadını vermez.. ama hayatına devam etmek zorundasındır.. sevginin yalan olduğu gibi hayatın bir yalana döner..
(bkz: sözlük formatı)
Azrailin gelip hadi gidiyoruz dediği, ruhumu teslim ettiğim andır.

(bkz: Dünyadaki tek gerçek ölümdür gerisi hikayedir)
hayatımda ilk yalanımı 5. sınıfta kuzenimden duydum.monopoly oynayalım demem üzerine monopoly yok abim sakladı demişti.tabiki inanmıştım.sonra abim yalana bak deyince...

işte o andan sonra hayatım değişti.herkesin doğruyu söylediğini sanıyordum ve bir anda insanların yalanlarını fark etmeye başladım.

hayatımda yaşadığım en acı olaydır...
yazdığı mesajları okuyup şu an yanında olmadığını bildiğin an.
şey kelimesinin her den ayrı olduğunun öğrenildiği andır.*
Gerçeklerle yüzleştiğin ve yıkıldığın andır.
(bkz: Maymun gözünü açtı)
her şey kelimesinin bitisik yazildigi andir.

pesinen edit: is bu entry silinip tekrar girilmistir.
annenin ölümü herşeyin yalan olduğu bir andır.
(bkz: dünya yalan söylüyor)
büyüdüğün andır.
ölüm anıdır.
hayatın zevksiz olduğu andır. o yüzden yarı aptal takılmakta fayda vardır. elma, armut bile yalan. yiyorsun, ertesi gün hiç yememiş gibisin. acaip bişey bu.
+ olm hani lan huriler?
- işte hacım huriler bunlar.
+ olm bunlar resmen nuri lan. bıyık bırakmış şuna bak.
- öyle deme hacım günahtır.
+ yerim ulan günahını töbe töbe.
tuvalete girildigi an. o an herşeyin yalan oldugunu anlar insan.
o an hakkında düşünmeyi o anın yalan olduğunu anladığın için ve boş bir çaba olduğunu düşündüğün için bıraktığın an!
aşık olduğun ve açılamadığın kızın senin telefonundan sevgilisine mesaj çekmesi. bu insanı gerçekten bitirir. hayat bir yalandan ibaret olur o kişi için.
(bkz: aramıza hoşgeldin)
en ufak hareketinden çıkardığın manaların, acaba ile başlayan umutlanmaların hepsinin yalan olduğunu anladığın andır. üstelik yalancısıda sensindir.
bide sen görmek istemedin bütün bunları demez mi, çıldırırsın!
güncel Önemli Başlıklar