bugün

(bkz: alem kemaliste ben sana hastayım)

edit: başlık üstüme kaldı. başlığı açıp gidene selamlar.
yüzü dediği kişi direkt benmişim. tarihi birinci dünya savaşından ibaret sanan şakirtlerle tabi ki söz düellosuna girilmez. çünkü cahil insanın fikirleri o denli sabittir ki mübareque olaylar, hani stv'deki gibi kılıç falan kendiliğinden yürür, işte böyle olaylar olmadan bunların ekmekleşmiş beyni aktif hale gelmez. devam et aslanım.
tarihi birinci dünya savaşından ibaret sanan şakirtle bile söz düellosuna girilir, bununla girilmez. bi olay (mesela kılıcın kendiliğinden yürümesi) bu adamlara tartışılan konuyla alakalı gibi geliyosa o kesin öyledir. ayrıca nerden geldiği belli olmayan bu ve bunun gibi argümanlar söz düellolarının (bana göre tartışma, onlara göre söz düellosu. çünkü onlara göre tartışma bi sidik yarışından ibaret. birisi kazanır birisi kaybeder.) hayati unsurlarıdır. bu argümanlarıyla karşısındakini etkisiz hale getirirler. etkisiz hale geliyorum lan hakkaten. ne diyeceğimi bilemiyorum. nasıl cevap verilir ki bu saçmalara...

edit:
(bkz: kendi kendini doğrulayan entiri)
tarihi birinci dünya savaşından ibaret sanan şakirtle bile söz düellosuna girilir, bununla girilmez. bi olay (mesela kılıcın kendiliğinden yürümesi) bu adamlara tartışılan konuyla alakalı gibi geliyosa o kesin öyledir. ayrıca nerden geldiği belli olmayan bu ve bunun gibi argümanlar söz düellolarının (bana göre tartışma, onlara göre söz düellosu. çünkü onlara göre tartışma bi sidik yarışından ibaret. birisi kazanır birisi kaybeder.) hayati unsurlarıdır. bu argümanlarıyla karşısındakini etkisiz hale getirirler. etkisiz hale geliyorum lan hakkaten. ne diyeceğimi bilemiyorum. nasıl cevap verilir ki bu saçmalara...

haaa bebeğim olay kopyalaysa devam edelim. şu üsttekinin yazdığını devam ettirerek entry girme modası sekteye uğramadı ya ona yanarım.

tanım : kesin bilgi su içer.

düzenleme: sen devam ben devam.