bugün

evet bir de bunlar var. olay şudur ki efendim bu kızlarımız her tırnağına yeşil, gri, mavi * gibi fantastik renklerde ve farklı farklı ojeler sürerler. amaçları tam olarak anlaşılmamakla beraber, oldukça kötü bir görüntü teşkil ederler. bu kızlarımız genellikle lise çağında olup, etraflarına bak ben fırlamayım, uçarıyım, farklıyım, bildiğin kızlardan değilim imajı vermeye çalışırlar. nesillerinin bir an önce tükenmesi ülke açısından çok faydalı olacaktır.
gökkuşağı gibi dikkat çekmek isteyen kızlardır.
büyüyünce hanım hanımcık kisvesine bürünüp mal koca arayacak kızlardır..
ortaokul talebeleridir.
(bkz: rainbow)*
bunlar bir de parmaklarını emdiğinizde huylanırlar.
ortaokul ya da lise talebesi olmalarıyla alakaları olmayan kızlardır. insanın tırnağındaki ojelerden ''fırlama'' gibi yaklaşımlar çıkartmak da takdir edilir ki ciddiye alınacak bir iddia değildir. Ayrıca farklı renkler başarılı bir şekilde bir araya getirilirse pek de güzel oluyor.
tam da "salak" kavramına girecek kızlardır. onlarla arkadaşlık yapanları da anlamıyorum . Bir insan ne konuşabilir ne paylaşabilir ki böle zeka yoksunu ilkokuldan çıkamamış kızlarla. Gariptir.tanrı onları benden uzak tutsun.
her parmağa farklı değilde 2 renk oje kullanan kızlar çok çekici kızlardır. örneğin kırmızı ve mor, açık mavi koyu mavi.
geçenler de denk geldim, elini uzattı tokalaşmak için huyum kurusun her zaman ilk gözlere bakarım lakin o esnada rengarenk tırnakalr gözüme ilişti bir kaç saniye baka kaldım kızın eli elimde kaldı, incitmeden hoş bir tebessüm ile elini aldı..

aslında o rengarenk tırnaklar hoşuma gitmişti, bir öz güven gibi duruyordu tırnaklarında.
ergendir muhtemelen, alsın hevesini yavrucak!..
muhtemelen bitmeye yakın olan ojelerin israf olmaması için çalışan zararsız varlıktır.
bir de esmerlerse köprüden ittirilmesi gereken kızlardır. beyaz tenliler bir derece de diğerleri yok.
omoyla yıkanması farz olan emo kızıdır
Estetik açıdan bütün tırnaklarına aynı renk oje sürse de bir şey farketmez. Kız güzelse yakışır, değilse yakışmaz.
bir kararsızlık yaşadıkları muhtemel olan kızlardır.
faber castell'in 10 lu pastel boya seti gibi gezen kızlardır , gerek yok böyle atraksiyonlara aq sürün kırmızıyı oturun aşağı.
yok olun!
Canına yandımın ne güzel kızdır.. Bi boku da beğenin amk!.
yaptım, o tırnaklarla kpss' ye girdim. atandım. canım öyle istedi çünkü.
Tarza göre sempatik de olabilirler.